İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir'de ofiste 2 aylığına sigortasız işçi arayan?

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Yaşım 17, PHP, HTML ve jQuery ile ilgili bilgilerim var. Wordpress'de uzman derecesindeyim. Referanslarım için pm isteyebilirsiniz. Okul açılana kadar İzmir'de ofiste ilgi alanlarım için çalıştıracak olan var mı acaba? Sigorta ve yüksek maaş gibi beklentim yok. Amacım bu yaşta web ajanslarında çalışıp kendimi geliştirmek ve öğrenci harçlığımı çıkarmak..

Lütfen görüşlerinizi bildirin...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
0232 250 40 30 arayıp serkan bey ile görüş. İzmir lokasyonlu firma yöneticisi. İhtiyacı varsa değerlendirecektir. Durumunu izah etmeyi unutma.

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler, Serkan Bey ile görüştüm. Konuşmalarımız devam ediyor. Eğer konuşmak isteyen varsa tekliflere açığım...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evden yurtdışına çalışmayı düşünür müsün?
PHP Bilgisi ne seviyede?

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii ki neden olmasın.. Php bilgim ortanın üstünde yüksek denebilcek seviyede..

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm attım, eğer teklifi olan başka arkadaşlar varsa açığım arkadaşlar..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İzmirin neresindesin acaba? Tek başına e-ticaret sistemi yazma gibi durum varmı ? Yoksa pişmek amaçlımısın ?

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çiğli'deyim ve E-ticaret sistemi yazacak kadar usta değilim, amacım zaten sizin deyiminizle pişmek. Benim deyimimle biraz tecrübe kazanmak.. Yaptıklarım belli. Ama yapacaklarım öğrendiklerimle daha çok artacağını umuyorum ve bu yüzden tecrübe kazanmak istiyorum...

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginize teşekkürler, en iyisi freelance olarak çalışmak :) Konu kitlenebilir :=)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
daha yaşın genç aceleci davranma,pişmek her yerde olur ;).

bir web&grafik uzmanı olarak bir kaç şirketden iş teklifi aldım ama ünv bitirip dahada yüksek yerlere gitmek daha iyi olur,

başarılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5