İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmirden yada diğer illerden hakkında hesap incelemesi başlatılan hostingçi varmı?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar

İzmirden yada diğer illerden şu sıralar gelirler dairesi başkanlığından hakkında hesap incelemesi başlatılan hostingçi varmı?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hacı onlar 8-10 sene sonra gelir :D

hayır arkadaşlar olay ciddi ve hepinizi ilgilendiriyor biz incelemeye alındık yüzümüzün akıylada çıktık sadece aynı şekilde şu sıralar hakkında inceleme başlatılan arkadaşlar varmı bunu öğrenmek istedik çünki bu konuyla ilgili aldığımız bir duyumu doğrulamak istiyoruz.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@ploop

senin linkini verdiğin haber ilede ilgili ama bu haber genel bişi yani benim duyumumu doğrulamıyor benim bilmek istediğim şu sıralar haklarında gelirler dairesi başkanlığından hesap incelemesi başlatılan Hostingçiler.

Not: lütfen kimse duyumumun ne olduğunu sormasın

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iste hostingçiler değil konu, benim bildiğim genel bir kontrol var.

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim 1 hosting firmasını baya incelediler maliyeciler ama hepsinin açıklamasını yapıp gelen odemelere karsılık faturalarıda kestıler az bı ceza ile sıyrıldılar bildiğim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5