İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JanJan V 1.0 WORDPRESS Flash Oyun Teması!!! Sadece 30TL

puppet_bloody_bath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
JanJan V 1.0 Flash Oyun Teması

Emanuele Feronato'nun hazırlamış olduğu triqui temasını kullanmıştım bir zamanlar ancak tema index almıyordu. Bu yüzden ben de kendi temamı yapmaya karar verdim. Triqui temasını bilenler 2 tema arasındaki yakınlığı anlayacaklardır zaten. Görünüm benzemesine rağmen kodlar tamamen özgündür. Bütün kodlar baştan sona benim tarafımdan yazılmıştır. Temanın oyun ekleme bölümünü Triqui temasındaki gibi özel bölüm ile hazırladım. Bunun sebebi ise, temayı alacak kişinin yine Emanuelle Feronato'nun hazırladığı ve bu adresten oyun çeken botu kullanabilmeleri. Bot temanın yanında ücretsiz olarak verilecektir. Bot'un kurulumu yapıldıktan sonra wordpress içerisinde botun ayarlar sayfasından istediğiniz ayarları yapıp binlerce oyun içerisinden kendi sitenize oyun çekebilirsiniz.

Arkadaşlar gelen bazı talepler üzerine temanın görselleri geliştirildi. Önizlemeler yakında değiştirilecektir. Demo adresinden temanın şu anki haline bakabilirsiniz.

Demo Adresi: http://www.fizikoyunlari.com

Tema Özellikleri:

-- Valid Css
-- Valid XHtml
-- 3 Adet Reklam Alanı
-- Tıklama oranını maksimuma çıkaran reklam yerleşimi
-- Kolay indexlenme için tasarlanmış html
-- Sayfa hızlı yüklenme
-- 4 özel alan ile oyun ekleme. (Resim, swf adresi, genişlik ve yükseklik)
-- Sidebarsız oyun sayfası sayesinde oyunları kendi boyutlarında görüntüleme.
-- Oyun sayfası altında rastgele oyunlar
-- Oyun paylaşımı(Facebook, google, twitter vb yaklaşık 50 farklı sitede)
-- Anasayfada şuan oynanan oyunlar adı altında rasgele oyunlar
-- Oyunlara yorum yapabilme
-- Oyun önü 10 sn reklam koyabilme
-- Footer Menusu
-- Mochiads Oyun Botu Uyumlu

Temanın indexlenmesinde herhangi bir sorun yoktur. Pr 0 Alexa 20 Milyon fizikoyunlari.com sitesinde oyun eklendikten en az 3, en çok 9 dakika arasında oyunların indexlendiği gözlemlenmiştir.

Bazı arkadaşların önerileri üzerine temanın genişliğini daralttım ve 2. bir renk seçeneği oluşturdum. Yeni seçenekte Mavi ve yeşil tonları kullanılmıştır. Her iki seçenekte temayı alanlara sunulacaktır. Temanın renk seçenekleri ve gelişimi devam edecektir ve güncellemeler ücretsiz indirilebilecektir.

Demo olarak şu anda sadece mavi tema kullanımda. İsteyenler olursa siyah temayı demo olarak ekleyebilirim.

Tema domaine lisanslı olarak satılacaktır.

Tema satış fiyatı 30TL'dir.

Footer dosyasında bir adet link bulunmaktadır. Link kaldırma ücreti 15TL'dir.

MSN: [email protected]

Tema Görüntüleri

Siyah Tema

janjan1-300x138.png

janjan2-300x133.png

janjan3-300x138.png

janjan4-300x138.png

janjan5-300x138.png

Mavi-Yeşil Tema

janjanonizleme1-300x138.png

janjanonizleme2-300x138.png

janjanonizleme3-300x138.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5