İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JB'siz Crackli Uygulama Kurulumu ipad iPhone 4-4S-5 (iOS 6 Dahil

Sonkursun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:tiliMerhaba arkadaslar öncelikle bilenleriniz vardır diyerekten bilmeyen yeni cihaz sahibi veya elindeki ipad 3 özellikle ios 6.0.1 veya altı olan arkadaslarımıza faydam dokunsun istedim ,ipad 1/2/3 model cihazlarınıza applestore ucretli olan tüm uygulamalarını ucretsiz ve full jailbreak + Cydia gereksinimi duyulmaksızın yükleyebilirsiniz,

öncelikle yapmanız gereken windows vista windows 7 ios masa üstü ve laptoplarınıza 25PP yazılımını yüklemeniz gerekecektir, jailbreak olamayan cihazlara normalde ücretli uygulamaları 25pp üzerinden yükleme yaptıgınızda cihazınız uygulamaları kabul etmeyecektir .lakin bunun en güzel yolu ise resimde belirtilen yolları takip ettiginizde dikkat ederseniz her bir uygulamanın altında fiyatları mevcut normalde diğer uygulamalarda bu kırmızı renkte olan fiyat olayı yoktur ,fiyatı olmayan uygulamalar ise malesef jailbrekli olanıdır, tabikide yine yükleyebilirsiniz lakin cihazınız ancak jailbreakli ise ,burda amacım ios 6.0.1 cihazların jailbreak veya cydia sorununu beklemektense belirtilen yol üzerinden rahatlıkla dilediginiz tüm uygulamaları ucretsiz yukleyip cihazınıza renk katabilirsiniz şuan en son cıkan yeni oyunlar uygulamaları full ücretsiz yükleyebilirsiniz .bir şekilde canınız sıkılmaz = umarım faydalı olmustur iyi eglenceler.
Bu arada yazılımı indirdikten sonra cihazınızı baglı durumda bırakın pc'nize sorunsuz download yaptıktan sonra direk cihazınıza yüklensin,
NOT: 25pp yazılım sürümü windows XP sorun veriyor yinede denemenizde fayda var bu konuda inanın pek bilgim yok ,
Yeni üye oldugum için link ekleyemiyorum admin arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim teşekkürler ,

Ekli dosyayı görüntüle 4763
Yapacagınız adımlar oldukça basittir tek yapmanız gereken cihazınızı baglayıp yukarıda belirtmiş oldugum yolu takip etmeniz yeterli olacatır iyi eglenceler,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5