İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jcow Ücretsiz Sosyal Ağ Script i Tamamen Türkçe Dosyası

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

jcow Social Scripti Türkçeleştirdim. Türkçe Dosyayıda Export Ettim. İsteyen herkese yollayabilirim. Tabiki Ücretsiz olarak :) belki 1-2 kelimesi ingilizce olabilir tam kontrol edemedim ancak %99 u türkçe sadece import etmeniz yeterli benim gibi saatlerce uğraşmanıza gerek yok .

Türkçe haline bakmak isterseniz : kampusagi.com adresinden bakabilirsiniz.

hadi kolay gelsin arkadaşlar.

Çok Önemli Not : dosyayı bir yere yükleyip linkinide koyabilecek bir arkadaşta varsa bana bilgi versin dosyayı yoliim mail ile oda koysun sonra konuya linki eklesin ben bilmediğim için yapamıyorum.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar türkçeleştirmelerim devam ediyor. yeni versiyonlarını isteyen olursa verebilirim.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Bize vereceğiniz script marez olacaktır büyük ihtimalle.

JCOW 5 ' in fiyatı 199$ dan başlıyor.marez ' e karşıyım , yetkililere bildirdim.

Ekleme: Bize vereceğiniz script marez olacaktır büyük ihtimalle.

JCOW 5 ' in fiyatı 199$ dan başlıyor.marez ' e karşıyım , yetkililere bildirdim.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize vereceğiniz script marez olacaktır büyük ihtimalle.

Ekleme: Bize vereceğiniz script marez olacaktır büyük ihtimalle.

arkadaşım sen salakmısın neden marez olsun marez şeyi niye veriim sitesine gir orda trail versiyon var bende onu yükledim kullanıyorum az özelliği var insanlar kullansın alışsın diye böle bişi yapmışlar yaw bilmeden denenmeden yorum yapıynuz buna sinir oluyorum.....

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar jcow yine deneme versionunu bedava kullanıma açmış yni indirme adresi aşşağıda veriyorum.
Jcow
Community Edition

sourceforge.net/projects/jcow/files/jcow4/

Ekleme: Arkadaşlar Jcow Sosyal Scripti yine ücretsiz dağıtmya başlamış Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz.

burdanda Scripte Bakabilirisiniz. Kurmadan Önce Denem Amaçlı...

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lütfen yorumlarımız yapalım ki diğer arkadaşlarımızda faydalansın.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadşlar bu arada jcow un eklentileride var onlarıda mutlaka yükleyin mesela facebooktaki gibi chat var bir sürü değişik tema var vs.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
29 Mayısda yazılmış şey hakkında yorum yaparsan tabiki saçma gelir :) Eskiden ücretsizi yoktu.Üslubuna dikkat et.Bana at ben upload eder linki koyarım.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
29 Mayısda yazılmış şey hakkında yorum yaparsan tabiki saçma gelir :) Eskiden ücretsizi yoktu.Üslubuna dikkat et.Bana at ben upload eder linki koyarım.

kardeş ücretsizi vardı hala var bi ara iptal olmuştu bedava olanı yani trail versionu ama yine açılmış.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar dosya çok büğyük diyor doyayı yükelyemi,yorum.ç isteyen olursa mail atsın bana ben ona mail olarak yolliim. adresine mail yollayabilirsiniz

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar jcow un Türkçesinide İndir Bölümüne Yükledim Artık Scriptinizi Rahatça Türkçeleştirebilirsiniz. aşşağıdaki linkden indirme yapabilirsiniz.

sanaldaal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize vereceğiniz script ***** olacaktır büyük ihtimalle.

JCOW 5 ' in fiyatı 199$ dan başlıyor.***** ' e karşıyım , yetkililere bildirdim.

Ekleme: Bize vereceğiniz script ***** olacaktır büyük ihtimalle.

JCOW 5 ' in fiyatı 199$ dan başlıyor.***** ' e karşıyım , yetkililere bildirdim.

ruh hastasımısınız Powered by Jcow 4.2.0 etiketi var para ile satın alınanlarda bu etiket olmuyor tek fark bu ve ücretli olsaydı softaculous ta olmazdı.
softaculousta WHMCS de var ama lisans kodu girmeden kurmuyor.
cin olmadan adam çarpmaya çalışmayalım.
internette, internetin tanımını bile bilmeyen, script wa* r* ez nedir bilmeyen insan çok nereye gidiyoruz millet!!!

rcpkrc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir script ama çok spamlıyorlar bu tarz scriptleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5