İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jeneri denilebilecek oyun domaini Suprizoyun.com

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi: Suprizoyun.com
İstenen minimum fiyat: 50 ytl
Domain kayıt tarihi: 2008-07-18 2009-07-18
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok

Oyun sitesi için akılda kolaylıkla kalabilecek ( jenerik diyebileceğim ) bir domain. Name.com hesabınıza ücretsiz atılır ( hesabınız yoksa ücretsiz açabilirsiniz ), fiyatta herhangi bir indirim söz konusu değildir

Garanti bankasına eft/havale yolu ile ödeme yapabilirsiniz, iletişim için pm atabilirsiniz

talebetube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu forumda olsun baska forumda olsun herzamanda boyle konulara yazarım

ya jeneriktir
yada jenerik deyildir

jenerik denilebilcek diye bişey yoktur

ya jeneriktir ya deyildir anlayın artık

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süpriz diye bir kelime yok bir kere türkçemizde :)

X

Xman

Misafir
sürprizoyun olsa iş yapardı ama süprizoyun imla hatası var maalesef :(

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jeneri nedir ?
Bana göre jenerik olan sana göre de kesinlikle jenerik midir ?
Süpriz diye bir kelime yok iken Gülben Ergen'in en çok dinlenen şarkıları arasında ve tv programı olan süpriz adı ile çıktığını düşünürsek ve sitenin çocuklar için olduğunu düşünürsek çocukların %99'u açısından sürpriz midir süpriz midir ?

Bunları neden yazdığımı bile bilmiyorum dogrusu satış net ve şeffaf, verilen mal belli...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun nedir biliyor musun dostum,

piyasada paraya aç bir sürü "çürük webmaster" diye tanımlayabileceğim onbinlerce şahıs var.sen şimdi bu domaine "jenerik denilebilecek" sıfatını takarsan onlarda "ultra jenerik" sıfatını takar.ve 2 günlük domaini millete kakalamaya çalışırlar akıllarınca.

Ne mi oluyor? TR web piyasası 3. derece bir piyasa oluyor.Kaybeden hepimiz oluyoruz.

onun için bu tarz başlıklarda alacak kişiler böyle domainler görünce kazan kaynıyor,

"Süpriz diye bir kelime yok iken Gülben Ergen'in en çok dinlenen şarkıları arasında ve tv programı olan süpriz adı ile çıktığını düşünürsek ve sitenin çocuklar için olduğunu düşünürsek çocukların %99'u açısından sürpriz midir süpriz midir ?"

böyle tanımlayabildiğin domainler ancak pratik domain olur.

bursateknoloji.com,bursahaber.com gibi.

jeneriğin 1 tırnak boyu yanına yaklaşamazlar,jeneriğin tanımı bellidir.

Senin ve başka arkadaşların bu tarz domainleri jenerik sıfatına sokmaya çalışması;

bir kuyumcunun gümüşü altın diye müşteriye satmaya kalkmasından başka birşey değildir,

örneğin :

- müşteri : sizde burma altın varmıdır ? özellikleri şöyle olsun ; 1 kg,3 tane burmalı,ve 22 ayar olsun.

- kuyumcu : tabi efendim,bakın bu en son modellerimizden (kuyumcu gümüşü göstermektedir,ne altındır,ne 1 kilodur ne de 3 burmalı ve 22 ayardır sadece gümüştür. )

- müşteri : ya yürü git işine,ben sana altın demiştim.

gibi komik diyalogların geçmesi gibi.

umarım anlatabilmişimdir,hayırlı satışlar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süpriz diye bir kelime yok iken Gülben Ergen'in en çok dinlenen şarkıları arasında ve tv programı olan süpriz adı ile çıktığını düşünürsek ve sitenin çocuklar için olduğunu düşünürsek çocukların %99'u açısından sürpriz midir süpriz midir ?

gülben ergenin şarkısının da, programının da adı sürpriz. çocuklar konusunu bilemeyeceğim...

ayrıca surprizoyun.com boşta :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5