İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik Blogger domain arıyorum

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Başlıkta da belirttiğim gibi jenerik, kaliteli blogger (blogspot) domain arıyorum. PM ile iletişime geçebilirsiniz.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba.
Prefabrik - Çelik ev ve versiyonları üzerine adresler işinize yarar mı? 3 yıl kadar önce aldığım adresler var. 1-2 yazı koyup bırakmışım. Bazıları infolu. Ama üzerinde çalışılmazsa bir işe yaramazlar. Dediğim gibi, 1-2 yazı, içerik işe yaramaz. Ama domainler bence güzel. Adwords kelime değerleri de hatırladığım kadar yüksekler.

Yeni üye olduğumdan dolayı özel mesaj atamıyorum. İsterseniz mail adresimi verebilirim.

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Merhaba.
Prefabrik - Çelik ev ve versiyonları üzerine adresler işinize yarar mı? 3 yıl kadar önce aldığım adresler var. 1-2 yazı koyup bırakmışım. Bazıları infolu. Ama üzerinde çalışılmazsa bir işe yaramazlar. Dediğim gibi, 1-2 yazı, içerik işe yaramaz. Ama domainler bence güzel. Adwords kelime değerleri de hatırladığım kadar yüksekler.

Yeni üye olduğumdan dolayı özel mesaj atamıyorum. İsterseniz mail adresimi verebilirim.

nickime kayıtlı Gmail adresine posta yollarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5