İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik Domain alacağım

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalp.us
basketbol.us
ikinciel.us
kampanya.us
tescil.us
anket.us
ceviri.us
alanadi.us
bilim.us
yardim.us
bilet.us
soru.us
e-kart.us
sayfa.us
komedi.us

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben bu forumda jenerik veya iyi bir domain isteyip alanı henüz görmedim, zaten bu tür bir domaini isteyen kişi düşündüğü domainin sahibine mail atar, telefon açar, birçok kişinin yaptığı gibi.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu forumda jenerik veya iyi bir domain isteyip alanı henüz görmedim, zaten bu tür bir domaini isteyen kişi düşündüğü domainin sahibine mail atar, telefon açar, birçok kişinin yaptığı gibi.

2 gün önce 1000 ytl bu forumdan domain aldım alınabilir, sadece genelleme olarak jenerik domain arıyorum bir cok domain ilgilendiklerimi zaten email atıyorum merak etme :)

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vatan.net vardı dolandırıcıya satmısız tabi tam paramızı alamasakta gitti bende olsaydı verirdim belki ama bu domaini alacaksan dikkat et o şerefsize.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış için değil ama başlık kirliliği olmasın diye burda sormak istedim ..

Benim bildiğim araba.com net org ... jeneriktir...

Arabavadisi.com arabam.com arabadunyasi.net org ne olursa olsun jenerik değildir ...

Soruma gelince , bilen biri lütfen söylesin...Arabalar.com net org jenerik midir..

*araba sadece ornek. herhangi bir kelimenin çoğulu jenerik midir ? elmalar.com armutlar .com ??

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Satış için değil ama başlık kirliliği olmasın diye burda sormak istedim ..

Benim bildiğim araba.com net org ... jeneriktir...

Arabavadisi.com arabam.com arabadunyasi.net org ne olursa olsun jenerik değildir ...

Soruma gelince , bilen biri lütfen söylesin...Arabalar.com net org jenerik midir..

*araba sadece ornek. herhangi bir kelimenin çoğulu jenerik midir ? elmalar.com armutlar .com ??

Üstad bu konuyu kendine sorsan ya da bir kere daha okusan aslında cvp vereceksin.. O kadar akıllıca yazmışsın ki cevabın aslında içinde :)

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşününce lar ler eki bile jenerik olmasına engel gibi :) Ama ingilizce domainlerde wine.com jenerik mesela ...wines.com da jenerik sınıfına sokuluyor bazen ...bende bu mantıkla arabalar.com da jeneriktir sonucuna ulaştım ama emim değilim visitistanbul :) kesin cevap lazım ...(sahip olduğum domainler hep çoğul bu yüzden jenerik mi değil mi öğrenmem lazım :p )

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2 gün önce 1000 ytl bu forumdan domain aldım alınabilir, sadece genelleme olarak jenerik domain arıyorum bir cok domain ilgilendiklerimi zaten email atıyorum merak etme :)

Sadece sana değildi genel olarak bu tür başlıkları açanlara, bazılarının sadece kim de ne var onu öğrenmek için bu tarz başlıkları açtıklarını düşünüyorum.

-ler , -lar eki önüne geldiği sözcüğe göre jenerik olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5