İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik Domain Bulunur

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jenerik domain buluyoruz.Nasıl mı ?

- Siz bizden rapor isteyip ödemeyi yapıyorsunuz.
- Biz size (boşta yada boşalacak) domainleri içinde 5 adet bulunacak şekilde raporlayıp.Size sunuyoruz.
- Her rapor ücreti 5 YTL'dir.
- Sunulacak domainlerin hepsi jenerikdir.
- Sunulacak domainler com,net,org şeklindedir.(isterseniz info ve biz'i de raporlara ekleyebiliriz.)
- Çoklu raporda isteyebilirsiniz.(Mesela 5 rapor şeklinde -> 5 (rapor) x 5 (ytl) = 25 YTL

(Raporların içinde domainlerin Kaç gün yada saat önce boşaldığını da yazıyoruz.)

Referanslar
- montaj.org 11 saat önce alındı
- sivilce.org 11 saat önce alındı
- yonga.net 11 saat önce alındı
- laklak.org (laklak testi varya futbolcuların yaptırdığı hep ) 19 saat önce alındı

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivilce.org boş muydu ya, allah allah.. Enteresan. Neyse, iyi calismalar.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın referenslarında belirttiği sivilce.org ve montaj.org benim tarafımdan arkadaşın hiç bir ilgisi olmadan kaydedilmiştir.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş acep "kaydedilgigi saati veriyoruz" mu demeye çalışyor o halde ?

arkadaşın ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim. sadece referanslarında belirttiği domaınlerden iki tanesi benim tarafımdan ve arkadaşın hiç bir ilgisi olmadan kaydedildi.

Bu mesajları okudugunda daha açıklayıcı bir şeyler yazar umarım...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
laklak testi diye birşey yok. ilgili laktak.org domaini şu anda boş.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hani derler ya internetin taşı toprağı altın diye,şimdi anlıyorum :)

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın referenslarında belirttiği sivilce.org ve montaj.org benim tarafımdan arkadaşın hiç bir ilgisi olmadan kaydedilmiştir.
ben yokken neler olmuş burda :)
ben sadece ne zaman alındığını yazdım senden ilgisi yok

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu net ve açık xx**xx**xx.com dan bulurum 5 domain satarım 5 ytl ye diyor arkadaş, orada zaten ne zaman alındığı da yazıyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
E ben ona niye komisyon vereyim ki kendi domainimi kendim arayıp bulurum.Jenerik domain almam, domaini jenerik yaparım..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E ben ona niye komisyon vereyim ki kendi domainimi kendim arayıp bulurum.Jenerik domain almam, domaini jenerik yaparım..

yani bir bakıma kendin arayıp bulabilirsin tabi ki, ee dünya böyle ev alacaksın emlakçıya komisyon veriyorsun, araba alacaksın galericiye, ameliyat olacaksın doktora neşter parası v.s. işte onların da işi o senin yerine domain bulmak;) bu konuda sana katılmakla beraber "Jenerik domain almam, domaini jenerik yaparım.." lafına katılmıyorum çünkü bir domain jenerikse jeneriktir sonradan jenerik olmaz, olamaz örneğin : izle.com jeneriktir ama hiti yoktur duyulmamıştır izlesene.com süper bir sitedir mükemmel hiti vardır ama isterse 2 milyar insan ziyaret etsin yine de jenerik değildir ;) ne kadar uğraşırsan uğraş jeneriklik bir özelliktir, tek kelime anlamlı demektir, kraloyun.com jenerik değildir ama oyun.ws jeneriktir. ha hangisi iyi dersen o tartışılır ama jeneriklikleri tartışılmaz dünyada kabul gören genel bir jenerik tanımı vardır,

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Peki birkaç soru domainleri alabilceğimi garanti ediyormusunuz ve bir kaç sizin sayenizde alınmış domain sölermisiniz ayrıca referansın anlamını biliyormusunuz

konu daha fazla uzatmayın lütfen sorunuz yoksa satış baltalamaya giriyor :S

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki birkaç soru domainleri alabilceğimi garanti ediyormusunuz ve bir kaç sizin sayenizde alınmış domain sölermisiniz ayrıca referansın anlamını biliyormusunuz

konu daha fazla uzatmayın lütfen sorunuz yoksa satış baltalamaya giriyor :S
Garanti ediyorum
Referansın anlamını biliyormusunuz sorusuna da gülüyorum :)

konuyu takip edemememim de sebebi uzun süredir nete girememem şimdi siz neden nete giremiyorsun diye de sorarsınız :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Referans, "kaynak" ya da "bir kişinin yaptığı işi kanıtlayan döküman" anlamlarında kullanılır.

TDK İyinet şubesi bildirdi. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi