İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik super domain [myturk.com]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Myt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana gore bana gore ona gore... Herkesin kiriterlerine gore degisir, ayrica bugun sedo'da satilan 2 kelimenin yanyana konulmasiyla cikan bazi domain isimleri jenerik olarak deger goruyor... Ayrica tanimadigin birine asla "ogrende gel" gibisinden yukaridan bakma!.... isin olmayan basligada yazi yazma.. Ornegin:Turkmuzik, mynet, mycool, myspace, daha ornek veriyimmi global marketi bilmeden 2 kurusluk chat siteleri yapan insanlar maalesef, ben ve benim gibilerin vakitlerini harciyorlar burada.... doldurmaz kimse form demissin ama simdiden 5 mail var..

burada seni rezil etmek icin sirf moniker'den bana gelen maili yazardim ama senin gibi birseyler kanitlama cabasinda degilim... Silin basligi domaini sattim...

Yukaridakileri goz onunda bulundurursak adam oluruz anca...

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce sen adam olda kurallara uyarak domain satışını gerçekleştir.
Domain satış şablonu denen bişey var dimi.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sana gore bana gore ona gore... Herkesin kiriterlerine gore degisir, ayrica bugun sedo'da satilan 2 kelimenin yanyana konulmasiyla cikan bazi domain isimleri jenerik olarak deger goruyor... Ayrica tanimadigin birine asla "ogrende gel" gibisinden yukaridan bakma!.... isin olmayan basligada yazi yazma.. Ornegin:Turkmuzik, mynet, mycool, myspace, daha ornek veriyimmi global marketi bilmeden 2 kurusluk chat siteleri yapan insanlar maalesef, ben ve benim gibilerin vakitlerini harciyorlar burada.... doldurmaz kimse form demissin ama simdiden 5 mail var..

burada seni rezil etmek icin sirf moniker'den bana gelen maili yazardim ama senin gibi birseyler kanitlama cabasinda degilim... Silin basligi domaini sattim...

Yukaridakileri goz onunda bulundurursak adam oluruz anca...

Komik 12 yaş altı sizi :D

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede myjamaikali.com var istersen :)

bu ne ya? my "benim" demek benimturk gibi bir anlam çıkıyor ve bence hiç bişey ifade etmiyor. bumudur senin süper anlayışın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5