İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JetTasarim.com,net,org - 4 Yaşında Firmamızın domaini

JetTasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : JetTasarim.com .net .org
* Bitiş Tarihi : 29-Aralık-2008
* Registar : İsimTescil.net
* Transfer Ücreti : Site içi hesabınıza aktarım ücretsiz.
* Minimum Fiyat: 200 Ytl
* Başlangıç fiyat: 200 Ytl
* Minumum artış: 5 Ytl
* Hemen Al : 260 Ytl
* Özel Notlar : Merhabalar, mesleğimiz web tasarım. Bunun yanı sıra yıllardır hosting, sunucu satışı, domain vb hizmetlerde vermiş bulunmaktayız. Şu anda işlerimizi büyütme amacı ile yeni projelerimiz bulunmaktadır. Yeni bir isim altında firmamızı yenileyerek .com.tr alan adı altında özel yazılımımız ile satış yapacağız. Daha önce siteyi veya domaini satın almak isteyenler olmuştu fakat vermemiştik çünkü ekmek yediğimiz isimdi. Şimdi satışa sunmak istiyoruz hemde çok mağkul bir fiyata. Hiçbir arama motorundan banlı değildir, hostbul v.b sitelerde kaydı bulunmaktadır ve olumsuz hiçbir yorum yoktur. Bunun yanı sıra hediye olarak jettasarim.net ve jettasarim.org domainlerini + sitenin sistemini ve tasarımını da verebilirim. Teklif geleceğini umuyorum çünkü bugüne kadar JetTasarım bünyesinde hesaplarımıza göre yaklaşık 270 müşteri barındırdı. Şu anda ni.net.tr den yeni sunucu alındı yeni projemize bağlandı sitede kullanım dışı bırakıldı. Herkese saygılar...

JetTasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moderatörlerin konuyu silmesini talep ediyorum. Satıştan vazgeçildi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi