İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jokerstore Kadiköy Müzik Dersleri

masklow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jokerstore Müzik Dersleri / Beyoğlu & Kadıköy:

Şubat 2004’te İstanbul’un en merkezi noktalarından Beyoğlu’nda hizmet vermeye başlayan müzik eğitim departmanımız derslerin rutin ve ticari yapıdan uzak bir sunumda, son derece sıcak ve pozitif bir diyalog eşliğinde gerçekleştiği bir ortam sunmaktadır. Ekim 2011 itibariyle Kadıköy yakasında açılan yeni şubemizle İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Jokerstore Müzik Dersleri’nde her öğrenciye dersler esnasında eğitmenlerle birebir iletişim kurma olanağı sağlanmaktadır. Batı standartlarında bir eğitim verilmekte, geniş kapsamlı ders programları öğrencilerimizin müzikal eğilimleri ve kişisel özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

İkili eğitmen sistemi ile farklı enstrümanların öğrencilerini belirli periyotlarla buluşturan ‘workshoplar’, özel ve toplu armoni dersleri ve müzik teorisi dersleri, müzik gruplarının grupça eğitmenlerle çalışma yapma imkanı, öğrencilerin dışarıda ve içeride müzikle ilgili her konuda desteklenmesi, dayanışma anlayışı, ensemble çalışmalar, şan dersi (klasik şan, pop şan, rock vokal, jazz vokal) solfej, bas gitar dersi, elektro gitar dersi, klasik gitar dersi, akustik gitar dersi, jazz gitar dersi, davul dersi, perküsyon dersi, piyano dersi (klasik ve caz piyano, çocuklara ve yetişkinlere yönelik), keman dersi, viyolonsel/çello dersi, yan flüt dersi, saksafon dersi, klarinet dersi, trompet dersi dersi, tonmaysterlik (ses ve kayıt teknolojileri), Ritim Atölyesi, Müzik Tarihi Atölyesi, Şarkı Atölyesi, Repertuar Atölyesi, Koro Çalışması, Grup/Orkestra Çalışmaları, Müzik Terapisi/Müzikle Tedavi ve daha birçokları... Jokerstore’un öğrencilere sunduğu avantajlar arasında..

Devlet Konservatuvarları’nın çeşitli bölümlerine, Eğitim fakültelerinin ‘Müzik Öğretmenliği’ bölümlerine, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi ‘Müzik Bölümü’ giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler, Jokerstore’da bu okulların sınav sistemlerine yönelik başarı amaçlı bir eğitim alabilir ve ‘portfolyo’ çalışması yapabilirler.

İster profesyonel bir müzisyen, ister bir müzik okuluna hazırlanmak isteyen bir öğrenci, ister boş zamanlarını hobi amaçlı müzik eğitimi ile değerlendirmek isteyen bir amatör olun; birçok ilerilikçi özelliği, “Amaç Müzik!’’ sloganı ile yola çıkan Jokerstore Müzik Dersleri’nde bulmanız mümkün...

Jokerstore; hizmet anlayışı ve müzik eğitimindeki ilerilikçi yaklaşımı ile amatör ve profesyonel müzisyenlerle buluşmaya devam edecek...

Şan dersi programı her ders yinelenen ve tekrarlarla geliştirilen çalışmalar ve her derste farklı bir konunun anlatıldığı sürekli ilerleyen çalışmalar olarak iki ana eksende toplanabilir.
Ders Programı

Streching Egzersizleri
Esneme Çalışmaları (Vücut üzerindeki gerilimi yok etmeye yönelik çalışmalar)

Nefes Teknikleri
Nefes Egzersizleri, Diyafram Çalışmaları, Nefes Alma, Nefes Verme Egzersizleri

Duruş Teknikleri
Doğru Duruş Çalışmaları

Diksiyon Çalışmaları (Konuşma Egzersizleri)
Sesli ve Sessiz Harfler üzerinden gidilerek yapılan çalışmalar

Ton ve Rezonans
Doğru tonu ve rezonansı bulmaya yönelik çalışmalar

Şan Egzersizleri
Sesli ve Sessiz Harfler ile hece çalışmaları, Ses Perdelerinin (Orta Sesler, Göğüs Sesleri ve Kafa Sesleri)Yerlerinin Belirlenmesi

Artikülasyon

Stil Analizi Çalışmaları

Repertuar Çalışmaları

Play Along (Hazır Altyapılar) ile Yapılan Çalışmalar

Grup Solistleri ile Performans ve Repertuar Çalışmaları

http://www.jokerstore.net/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5