İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jomlada yazılmış internet sitemi güncelemeleri yükleyecek ve bakım yapacak

drsynulokss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jomlada yazılmış internet sitemi güncelemeleri yüklücek ve bakım yapıcak arıyorum

W

w4nted

Misafir
Bu şekilde yardımcı olacak birini bulmanız biraz zor. Detaylı açıklama yaparsanız yardımcı olacak birini bulabilirsiniz.

W

w4nted

Misafir
Sitenizi biraz inceledim sitenizin bu hali çok sıkıntılı. Sitede pek fazla bölüm yok dilerseniz wordpress kullanabilirsiniz ücretsiz dağıtılan temalar işinizi görür veya themeforest üzerinden tema satın alabilirsiniz.

Geçmiş tarihte açmış olduğunuz seo konusu var eğer bu siteye yaptırmayı düşünüyorsanız bu şekilde istediğiniz kelimelerde 1. sayfaya gelmeniz oldukça zor bu yüzden sistemi değiştirmeniz yararınıza olacaktır.

drsynulokss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi biraz inceledim sitenizin bu hali çok sıkıntılı. Sitede pek fazla bölüm yok dilerseniz wordpress kullanabilirsiniz ücretsiz dağıtılan temalar işinizi görür veya themeforest üzerinden tema satın alabilirsiniz.

Geçmiş tarihte açmış olduğunuz seo konusu var eğer bu siteye yaptırmayı düşünüyorsanız bu şekilde istediğiniz kelimelerde 1. sayfaya gelmeniz oldukça zor bu yüzden sistemi değiştirmeniz yararınıza olacaktır.
anadoluilaclama.com.tr yı de aldım .bu wordpres ama net olan daha üsdt sıralarda bu sıteyıde yane net olanıda düzeltmek ıstıyorum .ne yapıyım

W

w4nted

Misafir
Özel mesajla açıklama yaptım zaten. Diğer siteniz böyle devam ederse 404 veren sayfalar, güvenlik sertifikasının olmayışı ve mobil uyumluluktan dolayı zamanla sıralamadan düşecektir.

Buna engel olmak için bir an önce sisteminizi değiştirip sitenizde değişikliğe gitmeniz gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5