İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla 1.5 tema editleme

CaSpER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar...
--------------------------------------------------------------------------
Herşeyden önce şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederek başlamak istedim.
Reklam videolarını yayınlayabileceğim video sitesi yapıyorum Joomla 1.5.7 sürümünü kurdum fakat temasını bir türlü istediğim şekilde editleyemedim temanın demosundaki görüntüyü bir türlü yakalayamadım. Örnek verecek olursak sağ menüdeki yazılar, linkler menünün arka planından dışarı taşıyo + demodaki modüllerin çoğu yok
Site adresi http://www.zeklam.com/index.php
.Herneyse sorunlar anlatmakla bitmez ben isteklerimi alta yazacağım İlgilenenlerle msn de görüşeceğim [email protected] msn adresim. İlgilenmek isteyen arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum bu işi profesyonel anlamda yapabilcekseniz ekleyin msn'mi !

İstekler
tema orjinaliyle aynı olacak.
Temayı görmek için demo adresi: http://www.bestofjoomla.com/index2.php?option=com_bestoftemplate&task=demo&no_html=1&id=1121
.Modüller arası genişlik ve uzunluk mesafeleri birbirlerine paralel olarak aynı olacak örneğin yan yana iki modulden birinde 5 link dierinde 2 link varsa 2 link olan modul kesinlikle dieriyle aynı yüksekliğe otomatik geçecek
Site explorer da farklı firefox da farklı görünmeyecek temada kaymalar olmayacak.
Not:Temanın demosuyla verdiğim site adresine bakıp karşılaştırdığınızda herşey aynı görsellikte olacak
Ödeme : Tema hazır olduğunda yapılacak. Çok fazla birşey istediğimi düşünmüyorum ücretide buna paralel olarak astronomik rakamlar bekleyenler hiç ilgilenmesin diyorum daha iyi. Ayrıca güzel bir çalışma sunulduğu takdirde bu sitenin yapımı tamamlandıktan hemen sonra 3 farklı site daha yapılacak buna bağlı olarak 4 site birden yapacağınızı da belirtmek isterim ödeme konusunda kesinlikle çelişkiye düşmeyin yeni olduğum güvenilir olmadığım anlamına gelmez ben burda sadece bir site yapıp sonra hiç görüşmeyecek bir tasarımcı deil benimle devamlı olarak çalışabilcek bir nevi takım arkadaşı arıyorum diyebilirim.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ii de hocam verdiğiniz demoyla kullandığınız tema farklı :D bende kullandığınız temayı kullanıyorum.isterseniz. yardımcı olabilirim. msn ekledim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi