İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla 1.7 bitmeyen kurulum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yahu 1.7 yüklemeye çalışıyorum. En son aşamada kurulum bir türlü sona ermiyor. Sebep ne olabilir bilen var mı? Hem tr siteden hemde kendi sitesinden indirdiğim iki patc te aynı sorunu yaşattı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok hayır webte kurulum yapıyorum.
Hatta hala bitmedi, sanırım 40 dakka olmuştur. Yükleme şeysi öööylece dönüyor. Bir kaç kez iptal ettim daha doğrusu refrsh yaptım. Veritabanına şifre vs. kayıt etmesine rağmen configrasyon hatası verdi.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Mutlaka hostla alakalı bir sorun tabi ama nedir onu bilmiyorum. Yoksa kurardı zaten. Yardımın için teşekkür ederim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende tam tersi. Local daha iyidir çünkü ben kuruyorum lokali :)
configuration.php dosyası yaratmıyor sorun bundaymış, neyse yardım olur diye buraya yazdık ama joomla bilen yok sanırım :)

AsMoDeUs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Joomla kurulumunda başta, bulunduğunuz server ayarları ile ilgili tüm ayarların doğru olup olmadığını kontrol ettiniz mi? eğer kurulumda oradaki şartlardan biri bile kırmızı ise, her türlü sorunla karşılaşmanız muhtemeldir...

RenkliOrjinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende tam tersi. Local daha iyidir çünkü ben kuruyorum lokali :)
configuration.php dosyası yaratmıyor sorun bundaymış, neyse yardım olur diye buraya yazdık ama joomla bilen yok sanırım :)

Tahmin edeyim, hostinginizin kontrol paneli Plesk.
configuration.php dosyasını manuel oluşturmanız gerekir size joomla kurulumu son aşamasında verilecek kodu kopyalayıp notpad te yapıştırıp configuration.php olarak kaydedeceksiniz. configuration.txt de kaydedip sunucunuzda txt kısmını silin php olarak manuel yazarsınız.

plesk kontrol panelinde Joomla site oluşturmaya çalışmayın, siteniz sizin için cehenneme döner

%100 tam uyumlu hosting arayışınız olursa size 1GB disk alanı 10 GB aylık veri trafiğini yıllık 12.90 USD'den sağlayabiliriz.

%100 Joomla Uyumlu Hosting planlarını incelemek için tıklayın

Ekleme:
Eğer locale bile kuruyorsa bırakın o hostu gitsin :)

Aynen öyle aylık 25 lira lisans ücreti ödeyip Cpanel kullanmıyorlarsa ve müşteri memnuniyeti adına güvenli modu kapalı tutmuyorlarsa güvenlik gerekçesi gösterip, o hostu kullanmamak lazım zaten

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konuda ki tartışma çıkarıcı, aşağılayıcı, konu dışı mesajlar silinmiştir. Hiç kimse kendini vazgeçilmez sanmasın. Herkes edebiyle oturup işini yapsın. Buranın belli bir seviyesi var. Bu seviyeye ayak uyduramayacak olanlar bir daha girmesin. İyi niyet gösterip uzaklaştırma vermiyoruz. Ama bu suistimal edilirse bizde ona göre çözüm uygularız.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Belli seviyeyi günlerdir rapor ediyorum. Adamlar özelden bıdı bıdı konuşuyor rapor ettikçe kimse tınlamıyor. Biz foruma saygımızdan yıllarımızı geçirdiğimizden dolayı susuyoruz ama artık yeter adamlar paso laf ediyor. 3-5 kişi bir araya toplanmış kendilerini adam sanıyorlar. Sizde konu siliyorsunuz sadece. Herif özelden küfür ediyor siz iyiniyet gösteriyorsunuz. Bunları adam yerine koyup pirim tanıyorsunuz.

Zaten benide silin gitsin sebep olur girmem bari foruma. Forumda küfür yemekten başka bir halt oldugu yok zaten!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5