İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla da Joomunity ve JoomFish kurmada hata...

fRat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selam arkadşlar,

Ben bunları kuramıyorum. Paket Yükle bölümünden pc'imdeki 'com_joomunity110b3431.tar' ekle dediğimde şöyle diyor:

* Uyarı! - Dosya taşınamadı.
* JFile::read: Unable to open file: '/home/strancom/public_html/tmp/com_joomunity110b3431.tar.gz'
* Unable to read archive

Warning: fopen(/home/strancom/public_html/tmp/com_joomunity110b3431.tar.gz) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/strancom/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 240

temp dosyasını chmod 777 yapıncada böyle söylüyor

* JFolder::create: Dizin oluşturulamadı
* Bileşen Kur: Klasör oluşturulamadı: "/home/strancom/public_html/components/com_joomunity"

* Kur Bileşen Hata

Joomunity is a social networking Utility for Joomla. Thank You for Testing this BETA Release. We will be glad to of any issues whilst using this software. Please note, as with any BETA software we do not advise its use on a production site, unless you are fully aware of how to fix the issues you may come accross. Note also that, Drstonyhills.com, Joomunity.org, Yooonity.org or any other copyright holders provide this software for use as is without any warranties of any kind, and in accordance to the specified licenses.

memocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plesk panel kullanıyorsanız eğer joomla yönetim panelinden izinlere baktığınızda her şey normal görünür ama yanıltır, sunucu panelinden izinleri ayarlanması gereken dosya ve klasörlerin tümüne ayar vermelisin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5