İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla İşleri Yapılır + Tanıtım Yazısı ve Makale Yazılır

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygun Fiyatlarla:

Joomla İşleri
Joomla Kurulumu + Türkçeleştirme 10 TL
Tema Kurulumu + Türkçeleştirme 5 TL
Menü ayarları 5 TL Seo için Bölüm Kategori Ayarları dahil

Joomla Seo Sistemi Ayarlamaları (10 tl özel eklenti + otoping ve shareler dahil)
Eklenti kurulum ve ayarları (k2, galeri ve forum bileşenleri hariç) 5 TL

Makale ve Tanıtım İşleri
Özgün Makale Yazımı
Rewrite İşleri
Seo Uyumlu Tanıtım Yazıları
Kelime Bazlı Makaleler
Özel Kurgular ( Örneğin Çaydanlık ve İdam Cezası kelimeleri üstüne bir makale)

- Alexa 500 K üstü 50 veya karışık 100 forumda tanıtım yazısı hizmeti sağlanır. her forumda adınıza üyelik açılır, imza avatar düzenlenir ondan sonra konu açılır. (ücret 50 TL) 1 adet gmail hesabı açılır ve tüm üyelikler o hesap üstünden yapılır. Tanıtım yazısı özel olarak hazırlanır sitenize link çıkışları olur ve site logonuzu içerir.

150 Kelimelik + 1 Resim İçerecek Şekilde Özgün Makale Yazımı Yapılır (Günlük haftalık aylık)
Şu an kampanya düzenliyorum. 150+ 1 makale 1.25 TL (Kısa Bir Süre İçin) Yalnızca 10 ve üzeri siparişler kabul edilir. Ödemeler PP ve Yapı Kredi veya Postahaneden Havale.

Örnek İşler: Joomla Site [Seo aktif ama görsellik müşteri talebine göre düzenlendi daha iyiydi. Sitedeki yavaşlık hosttan kaynaklı bizimle ilgisi yoktur.]
Joomla Site [Seo Sistemi Devre Dışı Şu anda]

Diğer örnek siteler şuan yapım aşamasındadır.

Tanıtım Yazısı 1
Tanıtım Yazısı 2
Tanıtım Yazısı 3

Ayrıca KALİTELİ SİTELERDEN TANITIM YAZISI hizmetimiz de mevcuttur.
8 farklı ip üzerinde 10 farklı özgün, güncel sağlam kaliteli sitelerden tanıtım yazısı için:
** Site adresinizi ve link almak istediğiniz 3 sözcüğü belirttiğiniz bir açıklama maili yollayın...

** Ödemeyi Geçin..
** İş sonunda Raporunuzu Mail Adresinize Teslim Alın...

10 adet sitemizde yayınlanan tüm yazılarınız özgün makale formunda hazırlanacaktır... Tanıtım yazısının özgün makalelerden alınıyor olmasının önemi ve doğallığı ön plana çıkıyor burada..
Günde 1-2 adet olarak yazılarınızı yayına alıyoruz... Çok çok acil, özel çalışma diyenler olacak olursa günde max 3 yazı yayına alıyorum. Daha fazlasının size zarar vereceğini düşündüğüm için ne yazık ki yardımcı olmuyorum...

zerkaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir forum sitesi kurmak istiyorum. güzel bir tema ve herşey kurulsun. fiyat alabilir imyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5