İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomla kuracak ve istediğimiz modülleri,temayı yükleyecek bir arkadaş arıyoruz

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar amatör bir spor klübünün websitesi için joomla en uygun paket sanırım.
illaki joomla olması da şart değil, böyle bir hazır portal kurulur ise o da kabul
site için gerekli olan kategoriler

-Futbolcuların Resimlerinin olacagı kategori
-Maçlardan çekilen videoların olacagı kategori modülü
-Yönetim Kadrosunu resimli bir şekilde listeleyebilecegimiz bir kategori
-Başkanın takım için verecegi yazı
-Bu amatör kümedeki diğer takımların maçlarını girebilecegimiz bir kategori
-Güncel haberler, admin panelinden tarafımızca girilecek ve eklenen son 20 haberi ana sayfada tablolar halinde küçük resim, resim açıklaması ile birlikte listeleyecez.

ve bu aklıma gelenler dışında lazım olacak olan bölümler için gerekli modülü, eklentiyi kuracak joomla bilgisi olan bir arkadaş arıyorum.Temayı da uygun renkleri verecem ona göre bir tema birlikte bularak editleyecez.
Böyle birşey için fiyatlarınızı pm ile gönderirseniz sevinirim.
Lütfen uçuk fiyatlar olmasın pek fazla birşey veremem ki ben kendim bu takım için böyle birşey yapmak istiyorum, tanıtım sitesi dahi olmadıgı için.
1 hafta içerisinde bunları tamamlayacak arkadaş var ise lütfen iletişim kuralım.
msn+mail : sonkadeh.msn.com

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eline saglık webmasterevi.
güzel bir site cıkardı ortaya, tavsiye ederim ilgilenen arkadaslara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5