İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Kurulum sorunu

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkadaşlar Joomla Kurulumu yapıyordum veritabanı yazma alanına geldim bilgileri yazdım ilerleme tuşuna Tıkladım sonra aşağıdaki Hatayı vedi nasıl çözebilirim bu sorunu acaba ? neden böle bir hata verdiki bilmiyorum

kurulumu tamamlayamdım

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle kurmaya çalıştığınız sürüm nedir mümkünse sunucu özelliklerini de buraya yazarsan bakabiliriz sunucu hatası oluşuyor kurulumda konfigürasyonu nedir bağlı olduğun hostun. Safemod vb bilgiler... sanki uyum sorunu var gibi

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla ile uyum içinde olması İçin Vps Sunucu Makinamız fcgi'de çalışması Gerekiyomuş Joomlayı uyumlu çalıştırması için SuPHP moda veya diğer modlarda Çalıştırmıyacakmışız
Vps sunucu Makinam fcgi modunda çalışıyor Oalacakmış Kısacası sorun Çözüldü mod değiştirilince

özel php.ini yapılandırması kullanıyom zaten sunucuda on olsa dahi jomlaya ait tüm klasör ve dosyların içine Özel php.ini yapılandırmasını Attığım için safe_mode Off çalışıyo

dosya klasörlerin içine atmak baya zamanımızı aldı Tabiki asıl sorun sunucunun Farklı Modda çalışıyor olmasıymış Sorun Çözüldü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5