İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Otomatik versiyon yükseltme

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar aramızda o kadar usta insanlar var PHP yi yutmuş ne biliyim çok iyi işler çıkaran şunu bir yapmayı deneseniz hem Türkiye'den de zeki insanların var olduğunu (Sadece salak hekerların değil) bir dünya yabancı forumlarda joomla'nın resmi sitesinde tescillemiş olursunuz bence bu sizin için kolay bir iştir.
Wordpress de süper çalışan hiç FTP açmadan iki üç işlemle Wordpress'inizin versiyonunu yükselten bir plugin var bunu neden joomla da da yapmayasınız bir kaç yazı okudum yapılmayacak şey değil siz demiyormusunuz PHP özgürlük diye yapın bu işi yahu..

Neyse iş tanımını yazayım;
Bir extension olacak joomlaya yükleyeceksiniz ve atıyorum joomlanız 1.5.4 mü yazacaksınız oraya linklerini de belirleyeceksiniz çünkü joomla da 1.5.4 den 1.5.6 ya geçiş linkleri falan var onları belirledikten sonra yaslanacak kullanıcı arkasına joomlası update olacak...
Bunu yapan kişi Donate butonunu da koyar ve bir dünya joomla kullanıcısı var para kazanırsınız..

Artı wordpressin otomatik güncelleme pluginini inceleyebilirsiniz size fikir olması açısından
http://downloads.wordpress.org/plugin/wordpress-automatic-upgrade.1.2.2.zip

Yorumlarınızı yazabilirsiniz çünkü ben pek teknik detaylardan anlamam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5