İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Site Tasarımı Hakkında Bir Soru

Kaanyapici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, joomlayı yeni yeni öğrenmeye başladım henüz siteyi oluşturmuş sayılmam şöyle anlatıyım. Wamp Server kurdum local hosttan giriş yaptım Joomlayı kurdum ve Türkçeleştirdim yeni kategori yöneticisinden bir kaç kategori atadım ve siteyi gör dedim ancak kategorilerin hiç biri görünmedi. Sorun nerde acaba?
24wsm.png

nizam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
örnek veriyi kurmadın heralde
ayrıca kategori oluşturup o kategorilere lşnk ataman gerekir

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni başladıysan öncelikle örnek veriyi yüklemeni öneririm kurulum aşamasındayken. sorduğuna gelince joomla kategorileri genel düzen için oluşturulur. yani senin orada oluşturduğun kategoriler sitede gözükmezler sadece veriyi düzenlemek amacıyla kullanabilirsin. He sitede görmek istiyorum diyorsan menü yöneticisinden menü türünü makale > kategori blogu yada kategori listesi yaptıktan sonra sağ taraftan istediğin kategoriyi seçerek verdiğin isimde kategori içindeki verilerin listelenmesini sağlayabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5