İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla siteleriniz için uzman seo çözümü.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
İyinet forumlarında 4 yılım içerisindeyim burda beni tanıyan bir çok arkadaşım zamanımın çoğunu joomla ile geçirdiğimi bilir. Joomla ile ilgili birikimleri gerek forumlar üzerinden gerekse kişisel sitelerim üzerinden paylaşımda bulundum.

4 yıllık joomla geçmişinin son 6 aylık bölümün de arama motoru optimizasyonu üzerinde durdum ve gayet başarılı sonuçlar aldım. Şimdi bu uyguladığım ve sonuç elde ettiğim yöntemleri belirli bir ücret karşılığında siteleriniz üzerinde uygulayabilirim.

Yapacağım işlemde herhangi bir eğitim ve bilgi verilmesi söz konusu değildir. Site içi optimizasyon yapılacak ve gerekli eklentiler kurulacaktır. Sitenizde bulunan bileşenlerin ücretli versiyonları için herhangi bir uygulama yapılmayacaktır.

Seo uygulamasıyla birlikte sitenize etiket sistemi de eklenecektir.

Yapacağım bu optimizasyon ile sizlere google da şu sayfa bu sayfa garantisi vaad etmiyorum. Optimizasyon işlemi bildiğiniz üzere makale yazılımından link çıkışına, link inşaasın dan tutunda domain yaşına kadar bir çok unsuru bir arada bulundurmaktadır.

Bu işlemi yaptıracak arkadaşların mevcut admin şifrelerini veya yeni oluşturacakları bir admin kullanıcısının şifresiyle birlikte ftp bilgilerinide vermesi gerekmektedir. Güven hususunda tereddüt yaşıyan arkadaşlar lütfen başvuruda bulunmasın. İlerleyen zamanlarda sitelerindeki bir açıktan veya başka bir hatadan oluşacak kötü durumlarda acaba kelimesiyle birlikte ismimin anılmasını hiç istemem.

Joomla site içi seo optimizasyon işlem ücreti : 30 TL dir.
Akbank, Yapı Kredi, Deniz Bank, Garanti Bankası ve PTT Posta çeki hesabı ile ödeme yapabilirsiniz.
Ödeme peşin olarak tahsil edilir ve herhangi bir hastalık, kaza, bela vs. durum söz konusu olmadığı sürece işleminiz aynı gün içerisinde gerçekleştirilir.

Yapılacak işlemler hakkında daha detaylı bilgi isterseniz :
http://www.yok.be/joomla-profesyonel-seo-cozumleri.html

İletişim için lütfen özel mesaj atınız. Kafanızda oluşan soruları bu başlık altında yanıtlayabilirim.

delicocuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Joomlaturkiye'den Bogart Seni Hiç Görmedim Duymadım Açıkcası.
Ama Güzel Joomla İle İlgilenmen.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ben Joomlaturkiye'den Bogart Seni Hiç Görmedim Duymadım Açıkcası.
Ama Güzel Joomla İle İlgilenmen.

Bahsi geçen sitede herhangi bir üyeliğim olmadığı için görüp duymamış olabilirsiniz. İyinet harici diğer webmaster forumlarında herhangi aktif bir üyeliğim bulunmamaktadır.

Eqsilon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende joomlaya yıllarımı verdim.Joomlayı kullanıcaksan şirket sitelerinde yani statik site gibi kullanıcaksın.Daha fazlası olmaz.Güncel bir site yapmaya çalışırsan joomla ile emeklerin boşa gider diye düşünüyorum.

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende joomlaya yıllarımı verdim.Joomlayı kullanıcaksan şirket sitelerinde yani statik site gibi kullanıcaksın.Daha fazlası olmaz.Güncel bir site yapmaya çalışırsan joomla ile emeklerin boşa gider diye düşünüyorum.

Bu bence bilgiye dayalı değil de kulaktan dolma gibime geliyor istersen şu joomla siteleri bir incele derim

Bu işler emek işi, emekle yapılan joomla siteniz varsa emeğinize değecek sonuçları da almamak imkansızdır.

Damned

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bence bilgiye dayalı değil de kulaktan dolma gibime geliyor istersen şu joomla siteleri bir incele derim

Bu işler emek işi, emekle yapılan joomla siteniz varsa emeğinize değecek sonuçları da almamak imkansızdır.

gerektigi şekilde net olarak gerekeni ifade etmiş zaten hocam. katılmamak imkansız. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5