İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Teması Arıyorum (ücretli ya da ücretsiz)

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir joomla sitesi açacağım 1 haftadır tema arıyorum ne ücretlilerde ne ücretsizlerde adam akıllı istediklerimi verebilecek bir joomla teması bulamıyorum.

Sitem için logo alanı büyük yazı alanı ferah ve reklam koyabileceğim bir tema düşünüyorum (text ilan da olabilir.)

Ücretli ya da ücretsiz tema arıyorum ancak çok uçuk fiyatlı olmaması benim için iyi olur :)

İletişim bilgileri için pm atmanız rica olunur.

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsine baktım :) hatta joomlart ı ezberledim diyebilirim :)

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendim de yapmak istedim ancak nasıl yapılacağı hakkında bir kaç makaleye ulaştım onlar da geçerliliğini yitirmiş resimli anlatımların resimleri serverlardan silinmiş :) html - css tasarımları joomlaya geçirmek çok kolaymış öyle diyorlar:)

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Konu eski fakat bende Tema konusunda müzdaribim sade esnek bir tema elinizde varsa pm atarmısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5