İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla'da Örnek veriyi yükleme sorunu

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:S Kafayı yemek üzereyim, tam herşey doğru düzgün gidiyor derken yine benim salaklığımla ftp yi birbirine katıp 3 gün önceki yedeği atmak zorunda kaldım ve joomla dosyaları gitti. Yeniden kurayım derken de yine bir hata...

Kurulumun ana yapılandırma aşamasında örnek veriyi yükle yazısına tıkladığımda şöyle bir hata:

Error: the XML response that was returned from the server is invalid

Nedir sorun?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kullandığınız host nedir ? windows mu linux mu ?

+ örnek veriyi yüklemedende sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. ÖRnek veride sadece bazı yazılar ve modüller gelmektedir, Örnek veri ile kurmazsanız boş bir sayfa gelecektir ve sıfırdan siz dizayn edeceksinizdir, Genellikle kullandığım sistem örnek veri kullanmadan boş sayfa kullanmaktır.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Windows

Ama bununla ilgili bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Daha önce de kurdum ve normal şekilde çalıştı.

+ Bende örnek veriyi yüklemeden denedim ve evet aynı sonucu aldım boş sayfa çıktı + benimde tercihim örnek veriyi yüklememek + örnek veriyi yüklemeyince admin panele girerken kullanıcı adı ve şifreniz yanlış diyor bunu bende anlamadım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5