İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomlada sitemap yapımı

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar joomla 1.0.12 versiuonunda sitemap otomatik eklenebılırmı yada bılesen varmı yada ne yapmak gerek.şimdiden tşklr .yardıma ıhtıyacım var...

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oluşturulan kategoprilerin içine tek tek yapım atmayı düşündüm ancak bu zor olcak bır oyun sitesi için.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
joomap bileşenin indirdikten sonra. Kurulumlar kısmında bileşenlerden kurduktan sonra ayarlamalar kısmında hangi menünün sitemap e dahil olucağını ayarlıyorsun ve görünümüde burdan ayarlıyabiliyorsun. Kaçlı sütün halinde görünsün felan. Sana otomatik olarak bir sitemap linki veriyor bunu google webmaster panelinden sitemap bölümüne ekliyorsun. Dilersen sitemap in linkini sitende footer veya başka bir bölümde linklendirebilirsin.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet sarget arkadaşımızında dediği gibi joomap i tavsiye ederim.Be bu bileşenle sitemapi oluşturup google ye gönderdim.Ayrıca en çok kullanılan sitemap bileşenidir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5