İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla'dan anlayan arkadaşlara bir sorum var.

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar şimdiye kadar joomla kullanmış birisi değilim, bugün girdiğim bir sitede joomla vardı ve hoşuma gitti, eğer biliyorsanız linkini vereceğim sitedeki joomla temasını ve eklentilerinin isimlerini söyleyebilirmisiniz? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

site linki : http://goldyazilim.net/

(Not: Site bana ait değildir amacım reklam değil dediğim gibi joomla kullanmadım ve bu site hoşuma gitti eklentileri ve temayı merak ettiğm için linki paylaştım eğer yasaksa konu kilitlenebilir.)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Kaynak görüntüle biçim dosyasının 1 veya 2. Klasör ismine bak muhtemelen tema adı odur tabi kendileri yapmışsa iş değişir o zaman zor bulursun.

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol arkadaşım söylediğin yöntem ile temayı buldum yoo evolution isimli tema fakat eklentiler hakkında bir bilginiz varmı?

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Ben bu Scripten anlamıyorum yoksa eklenti konusunda yardımcı olurdum

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğrudur, demekki ben w.rez olanını indirdim :)

RenkliOrjinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sitenin nesi ile ilgileniyorsunuz. 10.sınıf bir Joomla çalışması olmuş bu yapanda muhtemelen Joomla ya bir kaç ay önce falan başlamıştır

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de çok süper bir tema değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5