İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomlayı Wordpresse aktarma

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,

Joomla sitemi wordpresse aktaracak birini arıyorum.

Google'de 40 adet indexi bulunuyor tek tek kendim aktarsam sıkıntı olur mu?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İndexler silinmesin diye url yapısını korumak gerekir. Google buna nasıl tepki verir sorusunun cevabı yok. Botun ziyaret edip bakmasını beklemek gerekecek. Wp de bir tema değişikliği bile indexleme hızını ve arama motorundaki pozisyonu etkileyebiliyor.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tek korkum zaten url yapısı. İçerikleri koplaya yapıştırda yapsam sıkıntı olmaz. Joomlaya seo yapmak için çok fazla uğraşmak gerekiyor. Sub domainde kurulu wp ana domainin 10 katı hit alıyor...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tek korkum zaten url yapısı. İçerikleri koplaya yapıştırda yapsam sıkıntı olmaz. Joomlaya seo yapmak için çok fazla uğraşmak gerekiyor. Sub domainde kurulu wp ana domainin 10 katı hit alıyor...

Sef yüklü mü? Siteyi görebilir miyim?

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteyi Pm gönderiyorum

edit: gönderemiyorum :) nickinize tıklayınca mesaj gönder çıkmıyor. Zaten önemli bir site değil joomlada bir şeyler yapmak zor olduğu için pek ilgilenmedim 46 kadar indexi var sadece.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sef yüklü sitede wordpressdede sayfa urllerini aynı şekilde ayarlarım sanırım google tema ve sistem değişti diye sandbox yapmaz. yardımınız için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5