jQuery Dersleri Sitesi

erbilen

0
İyinet Üyesi
Katılım
16 Eylül 2010
Mesajlar
30
Reaction score
7
Konum
Eskişehir
jq2.png


Site: http://www.jquerydersleri.com

Bu sitede neler bulabileceğinizden kısaca bahsetmek istiyorum.. Malum Türkiye'de sayılı jQuery dersi veren kişi var.. Ben jQuery'i tamamen biliyorumda öğretiyorum diye birşey yok. Bu siteyi açmamın amacı google'da jQuery Dersleri diye aratıldığında doğal seo olduğundan ilk sıralarda çıkacağını biliyordum.. Ve bu sayede ders arayanlara daha çok hitap edebilecektim.. Tüm jQuery anlatımlarımı bir arada toplayarak hem anlattıkça sizlere öğretmek hemde anlattıkça kendim öğrenmek için bu siteyi açma gereği duydum..

Anlatımları yapan kişi yani ben Tayfun Erbilen'dir. Eğer jQuery ile ilgili ders anlatımlarıyla katkı sağlayacak başka kişilerde var ise benimle iletişime geçerlerse onlarıda bu siteye dahil etmekten onur duyarım. jQuery ile ilgili aradığınız birçok şeyi umarım bu sitede bulabilirsiniz.. Gün geçtikçe yeni dersler ve örnekleri eklemeye gayret edeceğim.. Şuan siteye özel bir sistem yazdım ve eğer ilgi olursa bu sistemi-siteyi geliştirip yenilikler yapmayı planlıyorum..

17 Ocak 2011 tarihinde açtığım bu siteyi sizlerede tanıtmak istedim. İnşallah zamanla içerik zenginleşecek ve hedeflerime ulaşabileceğim.
 

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Katılım
4 Kasım 2010
Mesajlar
514
Reaction score
5
Konum
Diyarbakır
içerik yönünden eksiğiniz var, isterseniz kendi çekimim olan videoları size yollarım sitenizde paylaşırsınız..
 

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
20 Aralık 2010
Mesajlar
709
Reaction score
12
Konum
İstanbul
Pek içerik girilmemiş en kısa zamanda geliştirilir umarım :)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst