İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jQuery Örnek Uygulama Eğitim Seti - Büyük Yıl başı indirimi (kaçmaz)

MehmetSeven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jQuery ve PHP İleri Seviye Örnek Uygulama Eğitim Seti - Büyük Yıl başı indirimi​
Mehmet Seven tarafından hazırlanmış olan "jQuery ve PHP İleri Seviye Örnek Uygulama Eğitim Seti" nde büyük yıl başı indirimi! Ürün 31 aralık 2013 tarihine kadar %30 indirimli şekilde, 70 TL yerine 49TL ye satılacaktır.

jQuery ve PHP dersleri - Setin içeriği

jQuery ve PHP Eğitim Seti toplamda 106 video ve yaklaşık 16 saatlik videolardan oluşmaktadır.jQuery ve PHP kullanılarak ileri seviye örnek uygulamalar geliştirilmiştir. jQuery ile ajax kontrollerinin nasıl kullanılacağıda ayrıca ele alınmıştır.jQuery eğitim seti tamamen sesli ve Türkçe anlatımlardan oluşmaktadır.

Eğitim setinde ne gibi örnek uygulamalar geliştirildi ?

Şuan piayasada bulunan bir cep telefonunu jQuery ile geliştirme deneyimi yaşayacaksınız. Web sitelerinde sıkça rastladığımız il-ilçe uygulamalarından tutun,farklı tarzda oyunlara kadar bir çok uygulama ele alındı.

Facebook’da resim etiketleme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini hiç merak ettinizmi? Ya da Windows ortamındaki Painti web ortamında kodlamak istemedinizmi? Cevabınız eğer evet ise bu merakınızı bu set ile giderebilirsiniz,eğitim boyunca jquery ve php ile resim etiketleme ve paint uygulamaslarını nasıl geliştirilebileceği enine boyuna anlatıldı.

Bitmedi,bir jQuery plugin’i(eklentisi) nasıl yazılır bunuda öğreneceksiniz.Sizde kendi jquery eklentilerinizi yazabilecek ve farklı projelerde farklı kod yazma yükümlülüğünden kendinizi kurtaracaksınız. Bitmedi,programcılık hayatınız boyunca bir oyun nasıl yazabilirim sorusu bir kerede olsa aklınızdan geçmiştir.Bu set ile aklınızdan geçmekten çıkacak jQuery ile oyun yazacak konuma geleceksiniz.Set boyunca Kartlar İle Hafıza Oyunu ve Kayan Yazı Oyunu geliştirilmiştir.

jquery-php-egitim-seti-indirim.jpg

jquery-php-egitim-seti-mehmet-seven-3.png

Daha fazla bilgi ve satın alma işlemleri için;
http://jqueryegitimseti.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5