İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jQuery & PHP İleri Seviye Örnek Uygulama Görsel Eğitim Seti Çıktı

MehmetSeven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seths.png

Setin içeriği nasıl ?
Eğitim setimiz toplamda 106 video ve yaklaşık 16 saatlik videolardan oluşmaktadır.jQuery & PHP kullanılarak ileri seviye örnek uygulamalar geliştirilmiştir. jQuery ile ajax kontrollerinin nasıl kullanılacağıda ayrıca ele alınmıştır.

Bu eğitim setini kimler almalı ?
Temel seviyede Xhtml & Css, jQuery ve PHP yazım kurallarına aşina herkes satın alabilir.

Eğitim setinde neler anlatılıyor,bana ne kazandırır ?
Eğitim setinde ismindende anlaşılacağı gibi web dünyasında rastladığımız bazı örnek uygulamaların nasıl geliştirildiği anlatılıyor.jQuery ile etkileşimli web uygulamalarının nasıl geliştirildiği bol örnekler ile açıklanıyor.Ayrıca bu set ile 'AJAX' ın ne olduğunu öğrenecek ve sayfa yenilemeden işlem yapma özgürlüğüne kavuşacaksınız.Set boyunca jQuery deki 'AJAX' metodları enine boyuna incelenip karşı tarafa aktarılmıştır.

Set boyunca ne gibi örnek uygulamalar geliştirildi ?
Şuan piayasada bulunan bir cep telefonunu jQuery ile geliştirme deneyimi yaşayacaksınız. Web sitelerinde sıkça rastladığımız il-ilçe uygulamalarından tutun,farklı tarzda oyunlara kadar bir çok uygulama ele alındı.

Facebook'da resim etiketleme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini hiç merak ettinizmi? Ya da Windows ortamındaki Painti web ortamında kodlamak istemedinizmi? Cevabınız eğer evet ise bu merakınızı bu set ile giderebilirsiniz,eğitim boyunca etiketleme uygulamasının ve paint in jQuery ile nasıl geliştirilebileceği enine boyuna anlatıldı.

Bitmedi,bir jQuery plugin'i(eklentisi) nasıl yazılır bunuda öğreneceksiniz.Sizde kendi eklentilerinizi yazabilecek ve farklı projelerde farklı kod yazma yükümlülüğünden kendinizi kurtaracaksınız. Bitmedi,programcılık hayatınız boyunca bir oyun nasıl yazabilirim sorusu bir kerede olsa aklınızdan geçmiştir.Bu set ile aklınızdan geçmekten çıkacak jQuery ile oyun yazacak konuma geleceksiniz.Set boyunca Kartlar İle Hafıza Oyunu ve Kayan Yazı Oyunu geliştirilmiştir.

Eğitim setinin demo videoları ve daha yakından inceleme için
http://www.jqueryegitimseti.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5