İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jquery yardım!

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir reklam şirketinin sitesini yapacam. Siteyi css döktüm fkat bir jquery sorunum var site tek sayfadan oluşacak sol tarafta list menu var örneğin logo, ambalaj web sitesi vs vs. menüde ki linke tıklanınca sayfanın ortasında resimler sıranacak ve resme tıklanınca ligtbox uygulaması olacak sorunum şu menu de ki linke tıkladığımda http://tympanus.net/codrops/2010/07/29/thumbnails-navigation-gallery/ şurdaki sitede olduğu gibi resimlerin çıkması ve mause göre hareket etmesi bunu nasıl yapabilirm. Şimdiden teşekkürler herkese iyi çalışmalar

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orda kodları yayınlamışlar sanırım sen bişeyler çıkartamadın mı ?

hepsi birbirine bağlantılı bi kısmın alınca diğeri çalışmıyordu bende daha kolay bi çözüm var mı diye size sundum vaktim dar olduğu için çözümü pek arayamadım :) birde kodları çok karışıktı :d:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5