İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jurnalhaber scripti admin şifresi ne

WorldSG

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
selam arkadaşlar jurnalhaber scripti buldum çok hoşuma gittiği için kurmak istedim fakat ne yaptıysam admin panele giremiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl admin panele girebilirim phpmyadminden bakıyorum yine giremiyorum yeni admin ekleme yapmaya çalışıyorum fakat yine girmiyor vardır muhakkak bu işin bir püf noktası yardımlarınız için teşekkürler:(

altancelik82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merhaba öncelikle indirdiğiniz scriptin veritabanı yaklaşık 10 tablodan oluşuyorsa o scripte ait değildir, ikincisi veritabanı yanlış olsa bile ben yinede paneli görmek istiyorum diyorsan yönetici klasörü içinde adminlogin.php gibi birşey vardı oradaki admin tablosunu sorgulayan ifadeyi değiştirip veritabanındaki tabloya uyarlarsan panele giriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5