İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

juzy ödeme günü

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereken Cevap verildi galiba. :)

Bu Arada Ya Ben Körüm Yada Körüm ^^ Üye Panelinizi Bulamadım ? Nerde Acaba :p

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğin Olay Yeni Oldu ödemeyi yapmaması ile alakası olamaz, ödemeyi yapmıyorsunuz sonra sizi ilgilendirmeyen bir açık görüp bu süsü vermeye çalışıyorsunuz, bana gelip spam yapıyorsun ödemeni yapamıcam diyemezsin ( yazıyormu ortaklık sözleşmesinde spam siteler kabul edilmez yada spam olduğu takdirde üyelik iptal edilir ? ) spamın en kralını siz yapıyorsunuz , çalıştıgınız sitelerin % 50 de spam site eğer sen bilmiyorsan çalıştığın siteleri bırak bu işi yoksa işinemi gelmiyor ?? nys bu cevabı vermeniz olayı netleştirdi demek ödeme yapılmıcak

Önceden Kurallarda yazan

(jzy pop up robot sahte hit vs gönderdiğiniz takdirde ödemeniz yapılıp juzy ile hiç bir zaman çalışmaksızın ilişkiniz kesilicektir...)

şimdi ise

(Jzy bir sisteyi banlıycağı zaman kesinlikle hilenin fotoğrafı çekilir ve banlancağı sitenin emailine atılır. Ödenecek miktarın çıkardığı gold üyeye göre parasını hesabına alır.

Üye sitelere gerçek anlamda para kazandırmayı hedeflemekteyiz. Tıklama Başı sisteminde Pop-up ve zorunlu tıklatma yöntemleri kesinikle yasaktır. )

neyse ben o parayla zengin olmamda batmamda ama o para sizden çıkar...
git şikayet et banlattır siteyi birde ben banlattırım ben 1 kaybediyorsam sen 100 kaybediyorsun.

N

Naruto

Misafir
Dediğin Olay Yeni Oldu ödemeyi yapmaması ile alakası olamaz, ödemeyi yapmıyorsunuz sonra sizi ilgilendirmeyen bir açık görüp bu süsü vermeye çalışıyorsunuz, bana gelip spam yapıyorsun ödemeni yapamıcam diyemezsin ( yazıyormu ortaklık sözleşmesinde spam siteler kabul edilmez yada spam olduğu takdirde üyelik iptal edilir ? ) spamın en kralını siz yapıyorsunuz , çalıştıgınız sitelerin % 50 de spam site eğer sen bilmiyorsan çalıştığın siteleri bırak bu işi yoksa işinemi gelmiyor ?? nys bu cevabı vermeniz olayı netleştirdi demek ödeme yapılmıcak

Önceden Kurallarda yazan

(jzy pop up robot sahte hit vs gönderdiğiniz takdirde ödemeniz yapılıp juzy ile hiç bir zaman çalışmaksızın ilişkiniz kesilicektir...)

şimdi ise

(Jzy bir sisteyi banlıycağı zaman kesinlikle hilenin fotoğrafı çekilir ve banlancağı sitenin emailine atılır. Ödenecek miktarın çıkardığı gold üyeye göre parasını hesabına alır.

Üye sitelere gerçek anlamda para kazandırmayı hedeflemekteyiz. Tıklama Başı sisteminde Pop-up ve zorunlu tıklatma yöntemleri kesinikle yasaktır. )

neyse ben o parayla zengin olmamda batmamda ama o para sizden çıkar...
git şikayet et banlattır siteyi birde ben banlattırım ben 1 kaybediyorsam sen 100 kaybediyorsun.

aslında piyasada çok sağlam botnet yapanlar var anlaşıcaksın kapattırıcaksın böyle siteleri sonra akıllanıcaklar :)

ama işte oda suç geçmiş olsun ;)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında piyasada çok sağlam botnet yapanlar var anlaşıcaksın kapattırıcaksın böyle siteleri sonra akıllanıcaklar :)

ama işte oda suç geçmiş olsun ;)

Merhaba,
Saglam botnetçiler zaten bu siteyi kapatmak için elinden geleni yapıyor merak etmeyiniz. ne yazıkkı bu zihniyetde düşünenler yüzünden internet gelişemiyor. bize gelen SAGLAM botnetçilere elinizden geleni ardına koymayın diyoruz. mahkum olarak yaşamak ancak acizler için geçerlidir. Sizide botnetçiler ile çalışmaya teşvik etmeye çalışmak nedeni ile kınıyorum. bu şirketimize degil bu şirketin reklamlarını yayınlayan webmaster arkadaşların emegine saygısızlıktır.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bekliyoruz ayın 10 una kadar 10 ytl yi aşmamız gerek 10 ytl de sanırım kendisi verecek eder 15 ytl ( çünkü tıklamaları yarıya indircek)

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam su anda hesapta. DÜşük miktarda para var. 10 ytl ekledinizde o zaman direk o 10 ytlyi gönderirmsiniz? İçinde 1 ytl dahi olsa ?

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Sölediklerimi okumadın sanırım yoksa işine gelmiyormu tekrar bir gözat
Diyosunki Sağlam botnetciler saldırıyor zaten benim siteme , diğer sitelere neden saldırmıyor mesela bir izlesene.com ?
bana yaptğınızı herkeze yapıyorsunuz sonrada saldırıyorlar vs , sadece saldırıyorlarsa iyi yani..

Arkadaşlar Ödeme alamama konusu spam ile alakası yoktur. bizim ücret fazla olduğundan bu şekilde ödemeyip birşeyler uydurmaya çalışıyorlar.

qdin önceden kurallarında ne yazıyordu ? uygulasana ? ödeme yapılır ilişki kesilir vs onu bırak ilişkiyi neden kesmiyorsunuz halen üyeliğim duruyor ve bannerlerimde duruyor günde 100 üye gelirse kesmezsin tabi ...

S

Sevgimix

Misafir
Juzy.net

Benim Çok sayıda arkadasım var ama 2. sinden aldıgım habere göre Juzy.net Ekipleri tarafından ödeme yapılmıyormuş.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Juzy.net ortaklık programı ödemelerini zamanında eksiksiz yapmaktadır. ödemelerini alamayan arkadaşlar münferit vardır bunlardan bazıları hesap tanımı yapmamış bazıları ise zoraki tıklama yada botnet yolu ile tıklama yaptırtmışlardır. Juzy.net ödemelerini yapmaya devam etmektedir. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar http://reklam.juzy.net den kayıt olabilirler. Spam ve hile yolu seçenlerin gereksiz kayıt olmalarına gerek yoktur tespit edildiginde ödeme yapılmayacaktır. Ödemelerimizi alanlar burada aldık demişlerdir. Lütfen gereksiz şekilde insanlari provoke etmeyiniz aksi taktirde diger arkadaşlara yardımcı olamayacagım çünkü görev yapmamı engelliyorsunuz. Paramı alamadım diyen varsa msn adresimi eklesinler hesaplarını kontrol edelim dürüstce kodumuzu ekleyen hiç bir ortagımızın parası bizde kalmaz.

Sevgi ve Saygı ile.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2006 Kasım - Aralık aylarında sesimol.com a ödenmeyen ödeme ile ilgili

Juzy.net ile bu sistemde ilk çalışan sitelerdeniz. 1,5 ay reklamlarını yayınladık
ve her ödeme günü geldiğinde bir başka güne ertelendi daha sonra qdin ile cvp geldi Efe yüksel in ödeme yapmama sebebi şuymuş ;
Sitemizden juzy.net e gönderilen tıkların hileli veya sahte olduğunu söylemiş buna karşılık sadece şu linke bakmanız yeterli olacaktır.çünkü bu link bizim juzy.net e gönderdiğimiz tıkların istatistikleridir.

http://www.juzy.net/istatistik.php?ref=1389

Burada açıkca görüldüğü gibi juzy.net e gönderilen tıkların hileli veya spamsız olmadığı üye sayısından anlaşılıyor. Baksanıza hileli hit gönderiyormuşuz biz onlara ama nedense 5 tane gold üye çıkmış hile hitten :) Bu işler böyle yürümez EFE ; Er yada Geç hakettiğin yerde olacaksın!

Tekrar üstüne basarak söylemek istiyorum. İnternet Üzerinden webmasterlerin siteleri üzerinden para kazanmak isteyen insanları aranızda barındırmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5