İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaave.com Kimin?

G

guajira

Misafir
Bütün e-mail adreslerime geldi bu adi spamcilerin mesajları. Yeter artık yollamayın ya. Madem adam gibi bi iş yaptığınızı legalpara ediyorunuz, adam gibi tanıtım yapın.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
+9999999999999

adamlar 1 mail adresime 7 mail atmış ayar oldum

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) banada geldi. ama firmaya mail at buraya bosuna baslık acmıssın.

S

SempatiX

Misafir
+1000000000 da benden...

Tamam iyi iş yapiyorlar ama bu spamlar nereden çıktı ya ? Yakışmıyor yakışmıyor...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnızca webservis ve zirve100 ün mail atabileceği mail adresim ile sadece iyinet ve 1-2 listenin mail atabileceği diğer bir mail adresime maillar geldi.

demekki bunlardan bazıları webmaster maillarını bu spamcilere pazarlıyor ya da yerlerine mass mail atıyor !

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
yalnızca webservis ve zirve100 ün mail atabileceği mail adresim ile sadece iyinet ve 1-2 listenin mail atabileceği diğer bir mail adresime maillar geldi.

demekki bunlardan bazıları webmaster maillarını bu spamcilere pazarlıyor ya da yerlerine mass mail atıyor !

spamın onune gecemezsiniz, en buyuk arama motorları bile bi zamanlar spama destek veriyordu, ki eminim halen yapıyorlardır.
sizin maillerinizi, bilgilerinizi 3.kisilere pazarlıyorlar oyle 3 5 kurusa da degil hani

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 3 mail adresime birden geldi spamleri, birde üye yapacağımız adam başına 60 dolar vereceklerini legalpara ediyorlar şimdi gelde güven bu adamlara

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca kaave.com kimin? vs. söylemlere girmeyin haa.. sonunuz kötü olur. kendileri canada dan ve Canada Mafyasının ne kadar ünlü olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Dünya'nın 1 numarasıdır adamlar... Ayrıca ödemelerde de problem çıkarmazlar...

E

emremer

Misafir
daha üye olup parasını alan/alamayan var mı ? site/sistem hakkındaki fikirleri neler ?

S

sevdik

Misafir
bende merak ediyorum acaba kaaveden kimler para alabilecek yada alan varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi