Kabaran ve Elektriklenen Saçlara Ne Yapmalı?

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Saçlar bazen öyle bir hale gelir ki hiç istemediğiniz zamanlarda kabarma ve elektriklenme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilir.

100-0-5f4410e26975b833b6f388b3253c9268.jpg


Saçlar bazen öyle bir hale gelir ki hiç istemediğiniz zamanlarda kabarma ve elektriklenme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Saçlarınız daha çok maşa, düzleştirici ya da kurutma makinesi gibi elektrikli aletler ile maruz kaldığı zaman daha çok kabarır ve elektriklenir. Böyle anlarda sadece saç kremi sürerek saçlarınızın yatışmasını sağlayabilirsiniz. Sizleri o an kısa süreli kurtarıyor olsa bile sizler bu durum ile her an karşı karşıya kalmamak için duşta iken kesinlikle dikkat etmeniz gereken noktalar olduğunu unutmayın.

Duşa girdiğiniz zaman asla saçlarınıza şampuanı direk uygulamayın. Bu hem saçlarınızda kepek oluşumuna hem de kabarmasına neden olacaktır. Eğer duşta iken şampuanı saçlarınıza uygulamadan bir kap içerisinde su ile karıştırır ve saçlarınıza öyle uygular iseniz bu sizlerin yararına olacaktır. Durulama konusunu da büyük bir özen ile yaptıktan sonra kesinlik ile saçlarınıza uygun saç kremi uygulamadan duştan çıkmayın. Bu saç kremini düzgün bir şekilde uygular iseniz sizlerin bir hafta hiç duşa girmeseniz bile saçlarınızın kabarmasını önleyecektir. Bunlara dikkat ettikten sonra bir de şampuan seçer iken öyle gelişi güzel almayın. Alınan her şampuan farklı bir saç tipine göre uygun üretilmektedir. Bir kuaför ya da dermatolog tarafından saçlarınıza baktırarak hem hangi marka hem de hangi model şampuan sizlerin saçına iyi gelecek öğrenebilirsiniz. Kendi saç tipinize uygun olan şampuan ve saç kremini aldıktan sonra fark edeceksiniz ki böyle problemler ile pek fazla karşı karşıya kalmayacaksınız

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst