İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KABLONET kullananlardan yorum alayım ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Telekomun iğrençliğinden bıktım ve alternatif arıyorum ...

Kablonet tek alternatif gibi duruyor ? Kullananlardan HIZ / KESINTI / TEKNIK SERVIS açısından yorumlarını bekliyorum. ve kablonet için ne gerekiyor ? Yani ADSL için telefon/ADSL modem gerekmesi gibi onun içinde ayrı bir abonelik veya alt yapı gerekiyor mu ?
Kablonet sitesinden fiyatlara ve diğer bilgilere göz atarken kullananlardan da yorum bekliyorum.

Ya da başka alternatifler varsa onlarıda yazabilirsiniz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulunduğunuz bölge de Kablo TV hizmeti varsa bu seçeneği düşünün. Zira çoğu yerde yok ve altyapı çalışmaları artık yapılmıyor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet inceledim ve ÇANKAYAnın göbeğinde verilmeyen yerler olması kötü ...

Mail yazayım dedim - İLETİŞİM sayfalarındaki eposta adresi çalışmıyor bu da işlerini ne derece ciddiye aldıklarının göstergesi oldu benim için . Sanırım alternatif superonline Turk net veya SMILE olacak her ne kadar aynı alt yapıyı kullansalar da...

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benden sana nacizane bir tavsiye. Sakın değiştirme heleki smile gitme canın yanar.
Otur oturduğun yerde derim ben.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
reklamları çıkıyorya biri biri diye koç.neti bi dene istersen eğer güzelse bizde geçeriz :).

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklamları çıkıyorya biri biri diye koç.neti bi dene istersen eğer güzelse bizde geçeriz :).

Google da aramalar yaparken BİRİ zımbırtısının sitesine girdim SKALINKS diye bir script vardı ondaki temanın aynısı :) hatta çarpık hali... Oraya geçmem ama belki diğerlerini deneyebilirim... Altyapı telekomda olunca ne kadar kaliteli olur bilemem. Kablonet olsaydı guzel olacaktı - statik ip si dışında.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
İzmir Bornova'dayım; ttnet ve smile adsl satıyorum
Pek çok kablonet kullanıcısı (belki de yerel sebeplerden) kablonet bağlantısını iptal edip adsl'ye geçiyorlar. Bornova'nın bazı semtlerinde verilen hizmet gerçekten çok kötü, ttnet'e göre berbat hatta!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5