İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kablosuz fare almayı düşünüyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şarjlı pillerinde varsa al derim.

Şarjlı versiyonlarda var pil takılarak çalışan versiyonlarda var. Şarj veya direkt pil önemli değil markada aramıyorum güzel bişey olsun ve ucuz olsun yeterli.

Burdan cevap gelmedi bende internette bakıyorum. Herhangi bir internet sitesinde önerebileceğiniz fiyatı uygun varsa onlarıda önerebilirsiniz veya kendi sattığınızda olur.

_TopraK_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadasım bende var kablosuz fare yeni aldığım netbook ile birlikte almıştım ama ben kullanamadım kabloluya alışmışım tekrar kablolu mause aldım onu kullanıyorum
ürün sıfırdır, pilli ve kırmızı renktedir 2 gün içinde 3 saat anca kullandım
ben 30 tl ye aldım aynı fiyata vereyim

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadasım bende var kablosuz fare yeni aldığım netbook ile birlikte almıştım ama ben kullanamadım kabloluya alışmışım tekrar kablolu mause aldım onu kullanıyorum
ürün sıfırdır, pilli ve kırmızı renktedir 2 gün içinde 3 saat anca kullandım
ben 30 tl ye aldım aynı fiyata vereyim

Markası ve modeli ne? 30 çok fazla ben daha makulunu arıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende micrisoft al diyecektim, özellikle pil ömürleri süper. ama 30 liraya çok diyosan bulaşma hiç her hafta pil değiştirirsin, yarısı bitince arada takılmaya başlar vs.vs.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sanırım paraya kıyıp şunu alıcam: http://www.hepsiburada.com/logitech...tDetails.aspx?CategoryId=52&productId=bd01014

Baktımlarım arasında albenisi en yüksek ve fiyat kalite pil açısından en iyisi gibi görünüyor. Büyük bir değişiklik olmazsa büyük ihtimalle bunu alıcam.

Bu arada bu fareleri sadece işletim sistemi üzerinde kullanabiliyoruz dimi.. Normal ps2 kablolu modeller gibi boot menüsünde veya örneğin açılışta acronis falan açınca eskiyi takarız artık.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Önüme makul fiyatta daha iyisi çıkmazsa haftasonu bunu almaya kararlıyım:

HD görünmez optik
1000 dpi hassas optik
2.4 ghz ile 10 metre çekim
6 ay pil ömrü (kullanan biri yorumlarda 5 ay pilin gittiğini söylemiş, başka markalara baktığımda haftada bir pil değiştirenleri görünce bu pil ömrü gayet iyi)
Bilgisayara takılan cihazı farenin içinde taşıyabilme
Açma kapama tuşu
Scroll tuşunun 4 yöne hareket edebilmesi
vs.vs..

bd01014n02.jpg

bd01014n032.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Valla kablosuzda iyi maus alıcanki (100 tl den aşası hiç de iyi değil ) kullanabilesin yoksa sorunlarıyla uraş dur .Pek seyyar çalışma durumum olmadığı için ben kabloluyu öneriyorum...

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kablosuz tavsiye etmem hocam. pil/şarj zayıflar mouse sapıtır sonra, çıldırtır adamı. ben de a4 tech vardı, en son delirtti fırlattım duvara :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Birinci mesajda gösterdiğin Logitech kablosuz mauseyi kullanıyorum gökhan, aldığında pişman olmayacaksın :) Duracell pil taktığında 4 ay 7/24 açık halde şarjın bitmediğini göreceksin..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Birinci mesajda gösterdiğin Logitech kablosuz mauseyi kullanıyorum gökhan, aldığında pişman olmayacaksın :) Duracell pil taktığında 4 ay 7/24 açık halde şarjın bitmediğini göreceksin..

Zaten tüm yorumları okudum ona göre aldım. İlk başlarda bu kadar para vermeyi düşünmüyordum ancak yorumlar beni çok etkiledi. Inca, a4tech gibi diğer markalara baktım herkes pilden ve algılama sorunundan şikayetçiydi. Mesela adam bi marka almış 50 santimde bile algılamıyor, haftada 3-4 defa pil değiştiriyorum falan diyordu ancak bunun yorumlarına baktım diğer odadan bilgisayardan müzik değiştiriyorum gerçekten 10 metre çekiyor diyolardı. Yanında zaten duracll pille geliyor yorumlardada 5 aydır kullanıyorum hala pili bitmedi diyen bile var ki ürün 6 ayı vaat ediyor. 1000 dpi olmasıda çok iyi.

Bu arada sen kaça aldın? Hepsiburadadan 33 TL ye sipariş verdim ben.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bugün geldi güzel bir fare. Diğer odadan denedim ve sorunsuz çekti. Bakalım pili ne kadar gidecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5