İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kabul edilmedim :S

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar banlanmıştım yeniden reklam almak için başvurdum ancak böyle bir sonuç aldım. Tam olarak nie kabul ettiklerinide söylemiyorlar. Allahınızı severseniz söyleyin www.antiokul.net te ne var be. Bunlarda ota b*ka laf etmeye başladı
Kod:
Merhaba xxx,

Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden
geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığınızı uzmanlarımız
gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz.

Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar
reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı
kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir
başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe,
programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına
genişletebileceğimizi görebiliriz.

Unutmayın ki kararımızın detaylı sebepleri ile alakalı sorulara cevap
veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılar,

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ah be kardeşim AntiOkul.net isime bakarmısın yahu milleti soğutacaksın okuldan diye almamışlar seni ... :D

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ama harbiden deli oldum. Sebep söylese gam yemicem. Dese içerik kötü yada zaten banlanmışsınız falan diye. Yok hiç bişey demiyor.

Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir
başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız.

Unutmayın ki kararımızın detaylı sebepleri ile alakalı sorulara cevap
veremeyebiliriz.

Onlarda niye kabul etmediklerini bilmiyor sorun sormayın demek istiyor sanırım :D

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tez ve ödev indirmeyi sitenizden kaldırın: sitenin ne title sinde ne de içinde bu olmasın.
sonra tekrar başvurun.
yine kabul edilmesse bu sefer de domaini değiştirin yine başvurun.

google yönteminin keşfedilmemesi için mümkün olduğunca genel cevaplar veriyor.

Eğer tavsiyeleri dikkate alırsanız adsense kabul edilirsiniz.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya sorun değil başka bir domainden gene başvururum ama kabul edilmememin sebebini öğrenmek istemiştim. Tez ve ödev zaten yok sitede sadece googledan hit almak için keyword ekledim. Bununda yasak olacağını sanmıyorum. Ama demekki yasakmış :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Artık link değişimlerini bile programa aykırı kabul ediyorlarsa keyword'leri kale almaması imkansız :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya sorun değil başka bir domainden gene başvururum ama kabul edilmememin sebebini öğrenmek istemiştim. Tez ve ödev zaten yok sitede sadece googledan hit almak için keyword ekledim. Bununda yasak olacağını sanmıyorum. Ama demekki yasakmış :)

cevabı tekrar okudum şu anda birşey dikkatimi çekti. ilk okuduğumda farketmemiştim.

kabul edilmeyen site değil üstadım "sizi programımıza kabul edemiyoruz."
çünkü reddedilen adsense başvuruları biliyorum siteden olduğunda bunu verdikleri cevapta belirtiyorlar ve tekrar başvuruya teşvik ediyolar (gözden geçirme vs.. den sonra)

sizin banlanan kişi olduğunuzu nasıl bilmiyorum ama farketmişler. kabul edilmeyen siteniz değil başvurunuz.

(yine de bu benim düşüncem)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanan biri tekrar adsenseye katılamıyormu?
Ben şuana kadar 2 kere banlandım. 3. hesap için başvurdum ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Yani diğer 2side aynı isim aynı hesap aynı adres hiç bir sorun olmadı. Neyse diğer domainlerimle tekrar başvurdum bakalım nolacak

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya ben birşey daha söyliycem;
Daha önce her site için ayrı ayrı başvuru yapılıyor zannediyordum (Kanallardan haberim yoktu) bi hesap için daha başvurdum başka site aynı isim aynı adres falan kabul edildi.. Sonra 3. kez başvurdum dediki "Erdinç bey oha iki başvurun var daha ne istiyosun bizden düş yakamızdan" gibi bir mail geldi ya iki hesabı kullansam zararı varmı ???

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben birşey daha söyliycem;
Daha önce her site için ayrı ayrı başvuru yapılıyor zannediyordum (Kanallardan haberim yoktu) bi hesap için daha başvurdum başka site aynı isim aynı adres falan kabul edildi.. Sonra 3. kez başvurdum dediki "Erdinç bey oha iki başvurun var daha ne istiyosun bizden düş yakamızdan" gibi bir mail geldi ya iki hesabı kullansam zararı varmı ???

bence diğer iki hesabı kullanmanızı gerektirecek birşey yok?

aynı reklam yayıncı koduyla diğer sitelerinizde de reklam yayınlayın olsun bitsin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
adama bak ya uyanda kofte yemeye gidelim daha adsense kanallarını yenimi oğreniyon :D

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acele etme bekle biraz. site hamlansın siteyi açıp hemen başvuru yapınca bu sadece para kazanmak istyo şeklinde bi öngörüye sahip google. 2-3 hafta geçsin. Ve kullanıcı bilgilerini farklı ver ban riskin olmasın bidaha sonuçta program dışı bırakıldı ismin ve bilgilerin bidaha programda yer alması sakat olur.

2-3 hafta sonra tekrar başvuru yap büyk olasılık kabul edilir. Ve bide indiir kelimelerini falan kaldır. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı dicen sonra koyarsın.

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanal oluşturmadan kullanıyorum 14 sitede 1 sitenin hiti baya bi yüksek digerleri düşük kanal oluşturarak kullansam kazançlarda artış gerçekten söz konusumu?

(konu içinde bu muhabbet geçtiği için burdan sorma gereği duydum)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kanal oluşturmak faydalıdır oluşturmassan arada tıkların sayılmayabılır, bundan zıyade kanal oluşturmak "oda benım sıtemdır" demektır kanal oluşturmuyorsan zaten bır sorun google buyuk bır sıstem hangı reklamın hangı url den tıklandığını bılıyor kanalı olmayan bır sıteden tıklama sayması mantıklı değil zaten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5