İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaç Kişi Google Chrome Kullanıyor ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
20110124094349.jpg

Tarayıcı savaşları kıyasıya devam ederken önemli veriler gelmeye devam ediyor. En son dikkate değer rakamlar Google'ın CEO'su Larry Page'den geldi. Page'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre Google Chrome'un indirilme sayısı 200 milyon'u aştı.

Bu etkileyici rakamlar beraberinde önemli bilgileri ve sonuçları getirdi. Örneğin İngilitere'de yapılan en son araştırmada Google Chrome, Firefox'u geçerek en çok kullanılan 2. tarayıcı oldu. Firefox'un oranı 22% iken çok küçük bir farkla da olsa, Google Chrome 22.1% ile ikinciliğe yerleşti.

Veriler geldikçe Google'ın gelirlerindeki artış da yükseliyor. Son dönemlerde çalışan sayısı ve gelirleri yaklaşık 10% oranında artarken bunda Google+'ın aktif kullanıcı sayısının artmasının da payı var. Dolayısıyla şu anda Google'da muhtemelen çok mutlu 31,353 çalışan mevcut.

Kaynak : Google Chrome'un kullanıcı sayısı açıklandı - CHIP Online Haber

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Firefox kullanıp cPu yormaktansa Google Chrome'ı kullanmayı tercih ediyorum.

Bence gelmiş geçmiş en kaliteli tarayıcı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
aktif olarak kullanmıyorum ama indirdim kurdum, bakıyom arada bir

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Aktif olarak kullanıyorum tek sinir eden kısmı msn'de emaile girmek icin tıkladıgımda tekrardan email sifre istemesi :) o sıra ie ye geçip tekrar choreme dönüyorum ayrıca kendi site istatisliklerime göre Choreme tüm tarayıcıları geçti... bence harika ..

nuti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şahsen ben hep kullanıyorum çok esnek sade ve hızlı bi tarayıcıdır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
En iyisi Opera bence. Firefox çok büyük bi programmış gibi kasıyor bende. Opera hafif, hızlı. Hızlı erişimi daha güzel. Birde Chrome girdiğim siteleri resmen yüze vuruyor. Hayır özelim var benim, kapıdan annem babam abim girse görse siteleri ne dicem ben :D :D :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Webmaster firefox kullanır :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
firefox çok fazla sorun çıkardığı için ben de chromea başladım ayrıca opera da kullanıyorum

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Chrome kullanıyorum servise gelen her bilgisayarada kurup ie simgesi ile değiştiriyorum, herkes memnun.
Loi kullanım istatistiklerini istemezsen göndermiyor, sen söyledikten sonrada baktım çeşitli veriler topluyor ve biryerlere gönderiyor doğru ama sakat bir durum yok zaten chromium da açık kaynak kodlu duruyor.

setindir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox eskiden çok iyiydi ama son 1 senedir bilgisayarı öyle bir kasıyorki görende çok kompleks mimari çizimler yapıyorum sanacak.
alt tarafı 3 dakikalık bir video izleyeceğiz..
neyseki chrome çıktıda tarayıcı donması gibi sorunlarım kalmadı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5