İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaç tane kodunuz var?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam kaç tane kodunuz var?
Benim 3 tane kodum vardı adsenste. Ben 2 tane kullanıyordum.
Bu hafta yeni bir site kurdum, ve onun için 3 tane daha farklı kod kurdum. Neden 3 tane çünkü ilk 2 istediğim gibi olmadı. Sonuncusu sadece ekledim siteye. Dün aksam ekledim. Site daha arama motorlarda yok. Giren de 0. Ama diğer sitelerde kazanç fena düştü. Eskiden 4-5-6 cent alıyordum klik başı. Bügün bir baktım .2! Acaba çok kod yaparsam google düşürüyor mu kazancı??? Ve kodu da silmek imkanı yok. Sadece 'gizmemek' butonu var...ah...umarım kod sayısı ile alaka yok...ama o kadar da tesadüf olamazki!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sen adsenseden gerçekten anladığından eminmisin?
Adsense tık başı kazancıyla adsense panelinde oluşturduğun kod sayısının ne alakası var?
Adsense panelinde istersen 50000000 tane kod oluştur bu kazancını hiç ilgilendirmez.1 sayfaya 3 tane reklam kodu koyarsan tık başı kazanç düşer 1 tane koyarsan tık başı kazanç yükselir.Tık başı kazancın adsense panelinde oluışturduğun kod sayısıyla hiçbir ilişkisi yok...

İmmorTaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tane kodum var...

zaten adsense hesabı iptal etmiyor sadece kodların bulunduqu domaiini banlıyor...

qökhan arkadasımın dediqi qibi sayfada ne kdr az reklam o kdr fazla tıkbası :=)

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitede 4 tane adsense kodu var :D .

Ama 12 tane yerleştirebiliyorsunuz.(3 normal adsense reklam , 3 arama birimi , 3 tavsiye birimi , 3 de bağlantı)

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birisi benim siteme bakabilir mi acaba kodların yerleşimi düzgün mü diye??
pm den ulaşır mısınız??

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar suan kontorculer yüzünden fazla kazanamazsınız en güzeli

sadece birtane adsense reklam kodunu ypmal böylece kaliteli reklamları cıkartmak..

Birim reklamları , arama reklamı ve tavsiye reklamlarını arttırmanız sizin yararınıza olacktır denendi ve gercekten kazanc arttı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5