İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaç tane reklam yayınlayabilirim?

Farid Ahmedov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense panelinde izin verilen site kısmına onlarca site ekleyebilirsiniz. Başka bir siteye kod ekleyecekseniz o sitenin illegal olmadığından emin olun ve izin verilen siteler kısmIna MUTLAKA ekleyin

Tesekkur ederim anladım. Reklamlarımı siteme ekledim ama hiç tıklanma yok. Uyguladığınız her hangi bir taktik varmı?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Tesekkur ederim anladım. Reklamlarımı siteme ekledim ama hiç tıklanma yok. Uyguladığınız her hangi bir taktik varmı?

Tıklamalar, reklamları nereye nasıl yerleştirdiğine bağlı ve ziyaretçi çekmene.

Sitenin header kısmına reklam eklemeye gerek yok çünkü çok az tıklama alan bölge orası. yazı içine daha fazla reklam koyabilirsiniz. çok popüler konularınıza manuel kod ekleyip daha fazla tık alabilirsiniz.

Farid Ahmedov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklamalar, reklamları nereye nasıl yerleştirdiğine bağlı ve ziyaretçi çekmene.

Sitenin header kısmına reklam eklemeye gerek yok çünkü çok az tıklama alan bölge orası. yazı içine daha fazla reklam koyabilirsiniz. çok popüler konularınıza manuel kod ekleyip daha fazla tık alabilirsiniz.

bir sitede okumustum. Header ilk göze gelen kısım olduğu için daha çok reklam tıklama alıyormuş. Sitemi inceledinizmi? Reklam oranları ve yerleşimi kotümü?

Farid Ahmedov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense reklamlarına tıklamıyor ama kazanç 0

adsense panelinde izin verilen site kısmına onlarca site ekleyebilirsiniz. Başka bir siteye kod ekleyecekseniz o sitenin illegal olmadığından emin olun ve izin verilen siteler kısmIna MUTLAKA ekleyin

Abi ben tüm işlemleri yaptm. Reklamlarım çok az tıklanıyor o ayrı. Ama bu gün 8 tane tıklama aldım ama kazanç 0. Tam olarak 2 gündür böyle devam ediyor. Bu neden oluyor anlamıyorum zaten zar zor tıklama alıyorum.

SM19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler bilgilendirme için çok yararı oldu.

HTML:
 <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
    google_ad_client: "ca-pub-2616781201496421",
    enable_page_level_ads: true
  });
</script>

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Abi ben tüm işlemleri yaptm. Reklamlarım çok az tıklanıyor o ayrı. Ama bu gün 8 tane tıklama aldım ama kazanç 0. Tam olarak 2 gündür böyle devam ediyor. Bu neden oluyor anlamıyorum zaten zar zor tıklama alıyorum.

Kaznacaginiz para genel olarak TBM ve sayfa to ile alakalıdır. Google sitenizdeki tıklamalarını tamamını geçersiz saymış malesef bunu sebwpleriniaiyi tahlil etmek lazım uzun süre bu sekilde devam ederse sitenizde reklamlari kaldırın bu bir banlanmayan habercisi sayılır

ef_sane

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bazen sayım duruyor ama zarar vermiyor geri düzeliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5