İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaçak Vbulletin Forumları Şikayet Etme Topici Toplu Şikayet Edelim Nedersiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AspiriN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaçak Vbulletin Forumları Şikayet Etme Topici Toplu Şikayet Edelim Nedersiniz ?

Bizler Paramızla Vbulletin Lisansı Alalım

başkaları Beleş Vbulletin Kullansın Ne güzel demi biz enayiyiz sanki para verip kullanıyoruz .

herkez şikayet ettigi site linkini yorum olarak bıraksın görenlerde şikayet etsin .

şikayet edeceğimiz link : http://www.vbulletin.com/piracy.php
vbulletin2hu9.jpg

link ve Fotoğraf MTTB nickli arkadaşımızın konusundan ALINTIDIR . Bilginiz olsun .

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Arı kovanına çomak sokmayın, ispiyoncu olmayın. Bırakın herkes işine baksın. Sen legal kullanıyosan legal kullan illegal kullananda nasıl biliyosa öyle yapsın. Sorması ayıptır kaç kişiyi şikayet ediceksin? Ortalıkta binlerce onbinlerce lisanssız forum var. Bende var mı şimdi diceksin var ki konusuyorsun hayır vbulletin veya forum vb sitelerle işim olmuyor ama canınızı sıkarlar. Siz onlarla uğraşırsanız onlar sizle daha çok ugraşır ayrıca şikayet ediceksinizde nolucak ödül mü vericekler ? Bırakın boş işler peşinde koşmayı yapıcı olun yapıcı.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Herkes oturup önce kendisine baksın
Hanginizin bilgisayarındaki Windows sürümü orjinal?
Hanginizin Bilgisayarında korsan oyun/film/program bulunmuyor?

Çok büyük bir ekonomi değiliz, bu nedenle paramızın içeride kalması açısından korsana karşı değilim
Not: Linux kullanıcısıyım.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şikayet edince rakiplerinizin azalacağını mı düşünüyorsunuz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
yazılan 3 yoruma da katılıyorum, legal veya illegal herkes ekmeğinin peşinde
bi vbulletin forumunun wrz olduğunu nerden anlıyorsunuz?

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkes oturup önce kendisine baksın
Hanginizin bilgisayarındaki Windows sürümü orjinal?
Hanginizin Bilgisayarında korsan oyun/film/program bulunmuyor?

Çok büyük bir ekonomi değiliz, bu nedenle paramızın içeride kalması açısından korsana karşı değilim
Not: Linux kullanıcısıyım.

Çok büyük ekonomi değiliz, paramız içerde kalsın diyorsun ya hani, o zaman sizde o yabancılar gibi çok çalışın, neyi beleşe getiririm diye düşüneceğinize dünyaca tanınmış sistemler geliştirin, biz de paramızı, lisansımızı Türk firmalarına yatıralım, paramız içerde kalsın.

Biraz geniş düşünün...

AspiriN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben onu bunu bilmem arkadaşlar

forum.iyinet.com nasıl para verip lisans aliyorsa onlarda alacak forum.iyinet.com eşşekmi enayimi gidip%2

AspiriN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok konusma dostum ekmek parası kazancaksan işe gir kaçak vbulletin kullanma konumu karalama !

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Benim bir tane forum kullanmışlığım yoktur ama lisans alıp satmışlığım vardır. Ayrıca sen böyle bi konu açarak iyinet'i kirletiyosun yakındır aramızdan ayrılman o yüzden susuyorum. Et bakalım ettiklerinin listesinide burda yayınla merak ediyorum kaç tanesini nereye kadar şikayet ediceksin seninki laf olsun torba dolsun başka hiç bi halt değil

AspiriN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
websultan.net şikayet ettim bu 1 .

yazsınlar konuya link edelim adamları kaçaktan şikayet etti mdiye banladılar beni websultan.net de :)

adminler msjlarım editlenmiş ben burda haksızsam konumu silin beni banlayın adalet istiyorum !

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
sana haksızsın demedik biz
mesajlarını kimse editlemiyor editlenseydi altında kimin editlediği yazardı ve sadece senin bi mesajın editlenmiş ve şöyle bir not var altında
Son Düzenleyen AspiriN; Bugün at 01:23

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyinet hiçbir zaman insanların emeklerini çiğneyecek yöntemleri, insanları w@arez scriptlerin kullanımına özendirici mesajları bünyesinde barındırmaz.

Her zaman emeğe saygı çerçevesinde davranmanız konusunda son defa uyarıyorum.

Emeğin Türkü, yabancısı, dini, dili, ırkı olmaz.

Ortada kendisini dünyaya kanıtlamış bir script vardır ve bu büyük bir çalışmanın ve azmin başarısıdır.

Kimse de burada insanları (özellikle yeni başlayanları) bu sistemin yasa dışı kullanımına ilişkin özendirici ifadelerde bulunamaz.

Bu son uyarımdır, scripti lisanssız kullananları ihbar etmeyi eleştirmek, bir eve hırsız girdiğini görüp polisi aramayıp hırsızı müdafa etmekten farkı yoktur.

Konuyu takip ediyorum, konuyu baltalama girişiminde bulunan kullanıcıları uyarmayacağım bundan sonra.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Korsana karşıyız fakat birçoğumuz gördüğünüz gibi korsan kullanıyor.
Kişisel kararınız isterseniz şikayet edin, isterseniz etmeyin.
Fakat bunu forumda tartışma konusu haline getirmeyin lütfen.
Burası ticaret ve yardımlaşma forumu.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Haklı olanı 9 köyden kovarlar. Konu sahibi aslına bakarsanız çok doğru birşey söylemiş ama tabi bunu 'herkesi yasaklatacağım' tarzında sunması ortalığı karıştıran durum olmuş. Haklıyken haksız durumu düşmek böyle birşey olsa gerek. Diğer arkadaşların da yaptığı yorumlar hiç iç açıcı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5