İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış KAÇIRMAYIN BÜYÜK SİTE! 50.000 Tekil Hit Günlük, 2Milyon Google Index! 17 Yıllık Domain Gerçek Site!

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1998 yılından bugüne Türkiye'de herkesin tanıdığı, büyük siteden gerçek içerik ve günlük 50-55bin ziyaretçisi olan, Türkiye'nin en popüler sitelerinden birinden tanıtım yazısı veriyoruz. Siteniz Türkiye'nin en büyük sitelerinden birinde sadece 70 TL'ye yayınlanıp tanıtılacak ve sitenize süresiz backlink olarak kalacak. Hem ziyaretçi kazanın, hem sitenizi tanıtın, hem de süresiz backlink sahibi olun!

Kayıt yılı 1998, 17 yılda herkesin tanıdığı, ders kitaplarında yer alan, bilgisayar kurslarında derslerde adı geçen bir site.

Tam 2.5 milyon google indexi var! Trust rank değeri 5.1.
Tanınan ve popüler bir siteden backlink fırsatı.

Google sıralamanızı yükseltecek çok güçlü bir domaindir.
Sitede 720.000 üye milyonlarca mesaj,konu vardır.
Çok popüler ve aktif bir sitedir. Google bot gün içinde defalarca ziyaret eder.

Google'da kayıtlı 2.5 milyon sayfa. Günlük 100-200 tekil çıkar tanıtımınıza.

Sitemizden link alan sitelerin büyük çoğunluğu önemli kelimelerde ilk sayfada,hatta birinci sıradadır. Link almak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

Tanıtım yazısı : 70 TL'dir.

Tek tanıtım yazısında bir domaine, üç farklı link verebilir ve resim kullanabilirsiniz. Asla silinmez, süresizdir.

Link almak isteyenler için:

Link satışı: Ücret üç aylık 225 TL'dir.
EFT/Havale/Kartsız İşlem
Paypal kabul edilir.

Ödeme Şekli : Paypal,havale,eft,vs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5