İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın portalı için makale

vuslatim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba;

Bir kadın portalı projemiz var. Başlangıç olarak makale alarak gelişmeye göre makale aldığımız arkadaşla içerik olarak çalışmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresi ve yapısı şu şekilde olacak. Sizlerden ricam kategorileri kontrol ederek her kategori için en az 3 er makale için teklif vermeniz. Buradaki en önemli husus özgünlük eğer zaten tutarsa devamlı olarak çalışma yapılacak.

şimdiden çok teşekkür ederim.

vuslatim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba;

Bir kadın portalı projemiz var. Başlangıç olarak makale alarak gelişmeye göre makale aldığımız arkadaşla içerik olarak çalışmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresi ve yapısı şu şekilde olacak. Sizlerden ricam kategorileri kontrol ederek her kategori için en az 3 er makale için teklif vermeniz. Buradaki en önemli husus özgünlük eğer zaten tutarsa devamlı olarak çalışma yapılacak.

millet tok tok :)

ayselgozey

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar merhaba;

DM atıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5