İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın Sitelerine / Forumlarına bayan Yönetici alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
MErhaba arkadaşlar..
Çoğu zaman bu kısımda ( iş elaman duyuru ) bayan kullanıcılarında gezindiğini Gördüm..

3 Kadın Sitesine/Forumuna 3 Bayan yönetici alınacaktır..

Online süresi yüksek ve Yönetici kabileyiti/Ruhu olan Forum ve kullanıcılar ile ilgilenebilecek bayanlar alınacaktır..

3 Adet forum Sitesi : biri MYBB diğeri SMF Diğeri ise Vbulletindir..

birde Sağlık sitesine ( Wordpress Yönetici alınacaktır.. )

MSn mi ekleyen bayanların : Hemen bu işi ben yaparım demeden önce

konu ile ve forumlar ile ilgili bilgisini ve geçmişi bana yazmalarını istiyorumm..

Sadece Bayanlar.. [email protected] msn adresini eklesin..

Foruma erkek yönetici alınmaaycak.!!!!
Ben erkeğim bende yöneticlik yapayım şeklinde gelen sorular zaten dikkate alınmadan engellenicektir..

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım sen paylasım yapacak birini aramıyorsunki forumlarına bakacak sorunlarıyla ilgilenecek birisini arıyorsun ve bu ilanını iş duyuruları bölümüne acmıssın tabiki benim gibi her okuyanda ücretli sancaktık bence ilanında belir ücretsiz yönetici aranıyor diye ve lafımı yeniliyorum BEN PAYLASIM YAPANLARA HAMMAL DEMEDİM SENİN ARADIGIN FORUMLARINLA İLGİLENECEK SORUNLARINI GİDERECEK KONU ACACAK ÜYELERLE İLGİLENECEK BİRİ DEİLMİ VE BUNLARI ÜCRETSİZ YAPACAK BİRİ DEMİ İŞTE BEN BUNA HAMMAL DEDİM DERİMDE PAYLASIM YAPANLARA DEMEDİM İŞİNE GELDİĞİ GİBİ KONUSUYORSUN umrumda olmaz mesajıma karsılık verip vermemen

ama iş duyurularına actıgın konuda belirt ücretsiz diye yoksa basın cok agrır neyse kolay gelsin iyi günler dilerim...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
benim başlıta ne yaziyor..?

Yönetici alınacak yazmıyormu.?
ben orda bir ücret belirttimmi.?
ben paylaımcı arıyorum dedimmi.?
ben yönetici arıyorum dedim ve ücret belirtmedim

ve senin paylaşımcılara hamal demen senin karakterini zaten ortaya çıkardı..

ben özellikle yazdım ilk mesajımı dikkatli okutun dikkatli okumadan gelmeyin

sen aynı olayı benim farklı bir konumdada yaptın
seni msn den engelledim
şimdi bu konum için burda PM atiyorsun paylaşımcılara hamal diyorsun seni ignore listesine aldım
senin anlamanı istiyorum
1000 tane kadın sitem olsa
ücretlide ücretsizde iş sağlasam seni gene almam..

benim diğer konumlarında başlarında ücretli veya domainli yaziyor kişiler ona göre geldi gelenler işini yaptı ve domainlerini veya paalarını aldı gidip araştır..

ama burda ücretten bahsedilmemiş.
Lütfen benim dikkatimi 2 de bir çekme

bakarsın yarın ücretli yazarım ama sen yine olmazsın sen olmazsın

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım sen alsanda ben gelmem insanları resmen kullanıyorsun akıllısınya benim demediğim bişi için hala diretiyorsun BEN PAYLASIMCILARA HAMMAL DEMEDİM anladınmı senin aradıgın hammal dedim ama sen milleti aklınca kıskırtıp beni karalıyacaksın daha sana bişi demem nasılsa anlamıyorsun ignore listene almanda bişi deiştirmes artık senle hiç işim olmaz anladınmı insanalrı kullanan deger vermeyenlerle işiim olmaz arkadasım bırak 1000 20 000 siten olsa ne yazar insanlara deger vermedikten sonra 1000 siten varda noldu benden yada burdaki üyelerden farklımısın sende ölümlüsün bizde ama beni karalıyorsun BEN PAYLASIMCILARA HAMMAL DEMEDİM SENİN ARADIGIN RESMEN Bİ HAMMALDIR DEDİM diğer işine gelince o iştede aklınca ucuza iş yaptırcaktın ama ben gene kabul etmedim ondan belliki sinirin var bana ondan karalıyorsun ben yemin ederim paylasımcılara hammal demedim senin aradıgın hammal dedim sen yemin ed bi ben öylemi dedim sana neyse ya kime anlatıyorumki naslsa yetkili benim mesajımı silecektir kendini hakı göstermek için

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sitelerine güvenme hersey bianlık hepsi anında gider sende ortada kalırsın sen bana dünyayı basgıslasan senle iş yapan kimki kendince havaalra giriyorsun azcık mütevazi ol havalanma 1000 sitem var diye ALLAH akıl ihsan edsin sana sitelerle ugrasmaktan mantıklı düşünemez olmusun

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
insanlara değer vermek paradanmı geçer.?

sen Allah'ını seviyorsan senin düşüncelerin beni ilgilendirmez.

benim yazdığım konu bu
ne yazıyor dikkatli okunur herhangi bir forumda yönetici olmak isteyen varsa müracaat eder..
olay budur.

anlayamadınsa problem değil, senden farklı bişiyde beklemezdim zaten
şimdi halen neyin ısrarını yapıyorsun bilmiyorum ama
işine bakmanı öneriyorum..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ben 1000 sitem var demedim :DD her zaman diyorum sana dikkatli oku kendi kuyuna kendin düşme :)

1000 kadın sitem olsa yani 100 tane sitemde olsa anlayan anladı zaten

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O ZAMAN BENİ KARALAMA ANLADINMI BEN PAYLASIMCILARA HAMMAL DEMEDİM DEMEDİĞİM Bİ LAF İÇİN BENİ YARGILAMA BEN SENİN ARADIGIN RESMEN Bİ HAMMAL DEDİM SENİN SİTENDE İŞİNDE UMRUMDFA DEİL SENİN İŞ GİBİ KAC İŞ GELİYOR BANA AZ MÜTEVAZİ OL BEYEFNDİ OL SİTEM VAR DİYE HAVALANMA O KADAR

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ben yönetici ariyorum derken

sen bana PM ile gelip

başlığı kendine hamal diye ara olarak değiştir demen

paylaşımcılara hamal deme anlamına getirdin..

yeter artyık berivan işine bak ne olursun

git mesaj sayısını başka konularda yükselt sen benim konularıma uğrama yazma okuma görme uzak dur

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben senin cocugun degilim azarlar gibi konusma birde yönetici olcaksın derdim mesaj sayımı cogaltmak olsaydı konu acardım anladınmı yöneticiyim diye burda kimseye ahkam kesemezsin az üyelere saygın olsun sanki karsısında cocuk varda azarlıyor ne halin varsa gör cok umrumdaydı sitende sende hey allam ya kendini bişi sanki 2 3 sitesi olunca

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hay Alalh'ım yaws ben ne yaptım sana bu kadını musallat ettim başıma yaws

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hay Alalh'ım yaws ben ne yaptım sana bu kadını musallat ettim başıma yaws

hiç kusura bakma ama hatalı olan sensin, burası webmaster forumu burdaki herkes gerek ticaret yapmak gerekse bilgisine bilgi katmak ve sorunlarına-sorularına yanıt bulmak için bulunuyor. Bu bölümün amacıda bellidir neye hizmet ettiğide.

Bayan sitelerinize bayan yöneticiler arıyorsanız emin olun onun yeri burası değildir, burda 100 kişiden 99 u erkekdir ve arada bulunan bir kaç bayan arkadaş vardır yok değildir ama bu 3-5 bayan arkadaşın içindede sizin forumlarınıza hizmet edecek ücretsiz çalışacak bayan sayısını kolayca tahmin edebilirsiniz ki bu oran 0 dır.

şunuda belirteyimki kendi siteniz içerisinden üyelerinizden yönetici adayı çıkartamıyorsanız bu sizin eksikliğinizdir.

Konuyu daha fazla uzatmanız sizi küçük düşürmekten başka birşey yapmayacaktır. Konuda başka mesajlarda vardı moderatörler nezaket gösterip onları silmişler. Ayrıca konu açarken herhangi bir ücret belirtilmemesi o iş için ücret verilmeyeceği anlamına gelmez. İnsanlar sizin aklınızdan ve kalbinizden geçenleri düşünmek veya okumak mecburiyetinde değildir, başlığın altına yazacağınız ufak bir not ( bu işte herhangi bir ücret ödenmeyecektir ) bu hallere düşmenizi engelleyecektir.

iyi günler.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
1: Sitelerimiz yeni Açıldı
2:Neden hatalı benim Ücretli arıyorum değip ücret vermediğim içinmi.

ben Yönetici olmak isteyen bayanlara seslendim emin ol bu forumda üye olmasada bu iş elaman Bölümüne bir çok kadın ziyaretçi de bakıyordur.

ben ilk mesajımda herşeyi belirttim
vermem gereken bişi varsa vwya vermem gereken bişi yok ise
benim yazdıklarım geçerli sen benim verdiğim imkanlara laf edemezsin işine gelirse msn ye gelirsin işine gelmezse okur gecersin sen neden para vermiyorsun diye bir hitap biz soru sorma hakkında yok
para versem konuda zaten yazarım..

o benim niyetime kalmiş
kişi forumla ilgilenirse bakarsın ben ücrette veririm bakarsın forumun kendisini tamamını veririm ama ben burda ücret yazmadım ve ben ücret yazmadiğim halde neden ücret vermiyorsun gibi sorularınız haksız..
ama ben ücretli arıyorum diğe bir başlığım yok ve tekrar diyorum
benim vermediğim imkanları yorumlama hakkınız yok..
ben veririm veya vermem konumda ücretsiz o bana kalmiş
eğer ben ücret veririm değipte vermez isem o zaman konuşma hakkına sahip olursun.

birde kusura bakma hatali sensin diyor
bütün mesajları bi incele bakalım ben para vericem dedimmi hiç

ben ücretsiz ariyorum ilgisini beyenirsem o anki ruh halime kalmiş istersem verme zorunluluğum olmadiği halde bişiler veririm oda benim bileceğim iş konuyu dikkatli okumadan gelmeyin yorum yazmayın sizin köseşiniz değl burası ben kadınlara sesleniyorum..

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam gibi neler verip vermeyeceğini belirtmezsen hakaret te yersin ,sorgulanırsın da . Bölümün üst başlığı ne ? ticaret-reklam-ilan-alisveris-para Yeterince açıklayıcı oldu sanırım .

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
gf8 burası iş eleman bölümü

eleman nedir ?

iş nedir ?

iş veren nedir ?

bu terimlerin hepsinin ortak yanı hepsinde ücret unsurunun olmasıdır. Herhangi bir ücret vermeyebilirsiniz bunda kimse sizi zorlamaz, ama bu bölümde böyle bir başlık açıyorsanız ve insanların ticaret yaptığı bir ortamda bu konuyu açıyorsanız bunu açıkça belirtmek zorundasınız. Hadi diyelim sizin dediğiniz gibi bu işi ücretsiz olacak yapacaklarda mevcut ( bana göre imkansız da ) peki sizin burda ücret karşılığı bu işleri yapan insanların vaktini çalmaya, onları işlerinden güçlerinden etmeye ne hakkınız var ? Yukarıdaki mesajımı iyi okusaydınız yazacağınız ufak bir kelimenin bunca polemiğin önüne rahatlıkla geçebileceğini görürdünüz.

ben ücretsiz ariyorum ilgisini beyenirsem o anki ruh halime kalmiş istersem verme zorunluluğum olmadiği halde bişiler veririm oda benim bileceğim iş konuyu dikkatli okumadan gelmeyin yorum yazmayın sizin köseşiniz değl burası ben kadınlara sesleniyorum..
Yukarıda yazdığımı yine yazıyorum, insanların sizin aklınızdan, gönlünüzden veya ruh halinizden geçenleri düşünmeye onları tahmin etmye gerekçeleri de yok vakitleride.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
yaws kardeş

ben forumuma ve forumlarıma ücretsiz forum yöneticileri arıyorum

varmı itirazın lam cim kelimelerin benim aradığım kriterleri ve verecek olan ve vermeyecek olan imkanları değiştirmez

neden yoruyorsun kendini.?

varmı itirazın

foruma yönetici ariyorum
para vermiyorum.?

benim forumlarda bayan forumlarımda ynetici olmak isteyen bayan gelsin buyursun

Her frumda yöneticilerden moderatorlerden adminlerden paramı alınıyor veya paramı veriliyor

veya iyinet moderatorlerine para ödüyormu veya para aliyormu örnek

bilip bilmeden yazmayın kardşeim
ben forumlarıma bayan yönetici alacam
yönetici alirkende bir şey vaad etmedim tam tersi ŞART koydum ilk mesajımda işine gelen gelir konuşur işine gelmeyen okuyup gider

olay budur üstlemenizin bir anlamı yok..

Sizin yazdıklarınız değil benim yazdığım geçerli.. ( anla artık )

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu cümleye çok uygun bi cümle kurabilirdim ama forum.iyinet :D

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Fiyat yok yoksa ücretsizmi arıyorsunuz?

Eğer ücretsiz arıyorsan bu bölüme neden yazıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5