İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın sitesine reklam alıyorum

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar, öncelikle biraz siteden bahsedeyim ki reklam vermeyi düşünenlerin aklında bir fikir oluşsun.

Ben dahil, sitenin tüm içeriği kadın yazarlar tarafından oluşturulmaktadır. Siz de bilirsiniz ki bi sitenin kaliteli içeriği olduğu zaman çok fazla hiti olmaz. Çünkü site çöp bilgiler dediğimiz, oradan buradan toplanmış, kopyalanmış ya da sırf hit çekebilmek amacıyla yanıltıcı içerikle donatılmış değildir. Bizim de hitimiz günlük 500-1000 arasındadır. Ve bu sadece ana site için geçerlidir. (Bir de yazarların yine aktif olarak içerik girdiği blog bölümümüz de vardır.)

Hem bloga hem de ana siteye reklam alıyorum. Bu tarz sitelere reklam veren sitelerin yeri, arama motorlarının ve hedef kitlenin gözünde elbette farklı bir yerde oluyor. Bu yüzden reklam alırken de çok özenle davranıyorum.

Reklam vermek isterseniz bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5