İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kafam takılan bir soru..

mito

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba,,,

sadece bilmediğim için soruyorum..alemin akıllısıs senmisin vs gibi yorumlar yapmayın lütfen:):)dediğim gibi sadece öğrenmek amaçlı..

şimdi bu bölümde paypall alan ve satan arkadaşlar var.buraya kadar güzel bir sorun yok..benim kafama takılan konu şu;

şimdi misal arkadaş diyorki şu kadar paypall bozdurulacak kur:1.40 tl yada herneyse.şimdi benim hesabımda atıyorum 20 usd olsun,ben neden o parayı çekipte piyasada dolar 1.55 küsürden bozdurmayayimde burda 1,40 tl den bozdurayim??

paypall hesabındaki para çekilemiyormu?çekilirse komisyon falan mı kesiliyor?nedir bu olayın aslı arkadaşlar??

dediğim gibi öğrenmek istiyorum sadece..
teşekkürler iyi çalışmalar
herkese bol kazançlı günler dilerim

ganyeto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunda ötürü:

pp hesabınızdaki parayı çekmeniz için hesabınızı bir kredi kartı ile onaylatmak zorundasınız. herkesin kredi kartı olmadığı için kredi kartları olmayan kişiler pp yi onaylatamadıklarından dövizi buradan satarlar.

VCC (Sanal Kart) ile onaylama yapanlarda banka hesap isimleri tutmayacağından paralarını alamayacaklar.

ayrıca herşey kuralına uygun olsa bile pp nin hesabınıza geçmesi 5-7 İŞ GÜNÜDÜR.

kesilen tutarda 7,5 t.l. dir.

onun için forumdan satmak herzaman avantajlıdır. biz bu işin ticaretini yapanlar bile hesabımıza çekmeyiz pp yi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5