İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kahramanmaraşta 1+1 doğalgazlı ev arıyorum

deli dana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar;

kahramanmaraşta bir bankada işe başladım, uzun bir süre burada yaşayacağa benziyorum. 1+1 doğalgazlı ev arıyorum. gören, bilen, kiralık tanıdığının olan varsa bana özel mesaj ile ulaşırsa sevinirim. internete pek giremiyorum buradan cevaplarınızı görmem zor olur. özel mesaj olarak bildirirseniz bir de buraya da yazarsanız sevinirim. konu güncel olsun diğer arkadaşlar da görsünler.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sahibinden'e baktım 1+1 , k.maraş merkez , 130 tl müstakil ev ama sobalı . 21 ağustos tarihinde verilmiş ilan

buradan bakabilirsin.

maraş merkezde 90m² ev için 500 tl istemiş birisi yuh diyorum :)

hepsine bakabilirsin buradan

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
www.emlak.net

Emlakçı buraya ev demiş http://www.emlak.net/konut/kiralikdaire/turkiye/kahramanmaras/merkez/merkez/1389344.html

resimlerden görüldüğüne göre tuvalet mutfağın içinde ve ya bu tuvalet taştığı için yada ev su bastığı için 30-40 cm lik alan rutubet kaplamış ve kolay temizlensin diye yerleri fayans yapmışlar sanırım binanın bodrumu allah insanlara kolaylık versin böyle evde oturulurmu.

şakamı bu yaaa :(
öyle evde oturacak olana allah yardım etsin gerçekten, şartlar çok zor :(

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Evet çok kötü ve öyle eve bile muhtaç insanlarımız var. Allah herkeze kolaylık nasip etsin ..

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
şakamı bu yaaa :(
öyle evde oturacak olana allah yardım etsin gerçekten, şartlar çok zor :(

abi hayvanı koysan durmaz denicek cinsten gerçekten çok kötü :( Allah oturanların yardımcısı olsun.Allah güzel bir ev nasip eylesin

deli dana buldunmu hocam inşaAllah senin maddi durum iyidir :eek:

deli dana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler yardımlarınız için arkadaşlar. nete baktım aslında pek istediğim gibi bulamadım. forza_fb verdiğin linkteki olur gibi ama biraz uzak. şubeye yürüme mesafesinde olsun istiyorum. maddi durumlar şimdilik iyi, memuriyete başladık ama hayırlısı ilerde ne olacaği bilinmez.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deli_dana hangi bankada başladın? bankalara yakın yerler bahçelievler mahallesi, biraz yürürüm diyorsan ki zaten maraşın çarşısı bir uçtan bir uca 15 dakka sürmez, mahallede öyle. gelecek hafta sonu merkeze gelecem, hatta hergün akşam maraştayım ama gündüz hafta sonu geldiğimde bakabiliriz müsait olursan.
Maraşta ev kiraları oldukça yüksek öğrenciden dolayı, fazla öğrenci var ve öğrenciye ev vermeyi yitelemek olarak nitelendiriyor şehrimin gayrimenkul sahipleri.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
deli_dana hangi bankada başladın? bankalara yakın yerler bahçelievler mahallesi, biraz yürürüm diyorsan ki zaten maraşın çarşısı bir uçtan bir uca 15 dakka sürmez, mahallede öyle. gelecek hafta sonu merkeze gelecem, hatta hergün akşam maraştayım ama gündüz hafta sonu geldiğimde bakabiliriz müsait olursan.
Maraşta ev kiraları oldukça yüksek öğrenciden dolayı, fazla öğrenci var ve öğrenciye ev vermeyi yitelemek olarak nitelendiriyor şehrimin gayrimenkul sahipleri.

katılıyorum,evi Göksun'dan tut maraşa gidiş geliş yap daha ucuz olur :D :D

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Hortlamış bu konu :)

şuan bu bölümün en başında anteplilerin konusu var,başkası olsa neyse de antep olunca ben bu konuyu hortlamak zorundayım.neden maraşın konusu antebin konusunun altında kalsın ki :D

gerçekle karışık şakanın ardından maraşlı arkadaş var mı diye sorayım?bu konu varken yeni bir konu açma gereği hissetmediğimi de ekliyeyim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5