İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kainatın sırrı onda mı gizli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Senin yazdıklarını okuyunca seninde bizden farklı bişey yapmadığın ortada Ruen. Madem araştırdın madem irdeleyip bazı sonuçlara vardın, buyur bizimlede paylaş o zaman.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Din konusu çok enterasan. Bende Zeitgeitsi izlemiştim ve dini konularda bizlere nasıl mantıklı gelen şeyler varsa o videolardada mantıklı çok şey buldum.
Allah'ın varlığını sorgulamak bana mantıklı gelmiyor ancak aynı yaradan "olmadı, bir kitap daha yollayım bari' gibi bir düşünceyle boyuna yeni ve zamanın güncel versiyonlarının yayımıda aynı çizgide mantıksız geliyor. Bir din varsa ve bunlarında kaynağı yaradansa naden yeni yeni kitaplar inmiş onuda anlamak mümkün değil. O zamanlar elektronik çağda olunsaymış program güncellemesinden hiç bir farkı kalmayacakmış.

T

trgy

Misafir
Birbirinize özel mesajlar ile anlatın bu konuları. Ya da msn adresi verip öyle tartışın. Herkes istediği şeye inanır bunun tartışmasının yapılacağı yer burası değildir. Bu tarz tartışmalar foruma zarar verir. Lütfen herkes bu konuda sağduyulu olsun.

Kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5