İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kalbimde.com iş ortaklığı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uygun-değilculuktan tutuklanan kişi zirvelist.com veya net di

İçeriğinde çocuk uygun-değilsu görüntüleri bulunan 36 sitenin sahibi 26 yaşındaki Hakan Y., İstanbul’da düzenlenen operasyonla yakalandı.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
uygun-değilculuktan tutuklanan kişi zirvelist.com veya net di

kalpler.com un whois bilgileri halen daha durmakta, bu konuyu sanırım benden daha iyi takip eden yoktur forumda. Türkiye Avrupa daki Sanal Suçlarla ilgili beyannameyi 5 senedir imzalamadığı ve kanunlarımızda bu konularla ilgili açık kanunlar olmadığı için serbest bırakıldılar.

Kürşat Taş ismini kullanan 2002-2003 yıllarında türkiyede yüksek dialer faturalarının baş aktörü olan kişi bu doktordur, bu forumda o yıllarda kürşat taş olarak tanıyarak, dialer döneminde iş yapmış kişiler ve şu anda halen iş yapan kişiler mevcuttur.

Zirvelist ile yani hakan y ile doktor ercüment arasında en bariz bağ ise elithost.com dur

W

wapekiz.com

Misafir
Ödeme yapmıyorlar.Yani bana 1 aydır ödeme falan yapmadılar,bilginiz olsun.

W

wk1001

Misafir
gold üyeliğim hak.

gold üyelik ücretimi İŞ BANKASI Gazi mahallesi şubesine yatırdım.
ÜYELİK NUMARAM. 12814799 dur. Bilgilerinize.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
kalpler.com un whois bilgileri halen daha durmakta, bu konuyu sanırım benden daha iyi takip eden yoktur forumda. Türkiye Avrupa daki Sanal Suçlarla ilgili beyannameyi 5 senedir imzalamadığı ve kanunlarımızda bu konularla ilgili açık kanunlar olmadığı için serbest bırakıldılar.

Kürşat Taş ismini kullanan 2002-2003 yıllarında türkiyede yüksek dialer faturalarının baş aktörü olan kişi bu doktordur, bu forumda o yıllarda kürşat taş olarak tanıyarak, dialer döneminde iş yapmış kişiler ve şu anda halen iş yapan kişiler mevcuttur.

Zirvelist ile yani hakan y ile doktor ercüment arasında en bariz bağ ise elithost.com dur

Dmoz'da sohbet kategorisinide bu gruptan(kalbimde.com grubu) olan ayrica bu forumda uye olan biri yonetmektedir. Kalbimde.com bannerlarini sitenizde yayimlayin, dmoz'a eklenin :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kandırmayın wk1001 i :D ödemen gelmemiş bide yapı kredi hesabına yatır :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dmoz'da sohbet kategorisinide bu gruptan(kalbimde.com grubu) olan ayrica bu forumda uye olan biri yonetmektedir. Kalbimde.com bannerlarini sitenizde yayimlayin, dmoz'a eklenin :)
Bilip bilmeden bir mesaj yazmışsın ilk önce kalbimde.com dmoz da eklimi bunu kontrol edermisin arkadaşlık kategörisindede yetkim mevcut. Günde yarım milyon trafik alan bir sitenin 400 e yakın sitede reklamı mevcut bir sitenin reklam işleri + yönetme işlerini nasıl götürebilirim buda tartışılır :)

İlk önce doğru analiz ediniz, kuyruk acınız varsa bunu mertce gelip söyliceksiniz..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bunu alenen yaptigini soylemedim zaten, keske oyle bi hata yapmis olsaydin seni orada kac dakika tutarlardi acaba.. Neyi bilip neyi bilmedigimin cok iyi farkındayım. Seninde neyi bilip neyi bilmemen gerektigini sana izah etmek icin elimden geleni yapacağım bundan şüphen olmasın.

M

murat6521

Misafir
ben murat hanalp üye no 12612678 kredikartından gold üyeliğe başvurdum sonucunu öyrenebilirmiyim

chn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalbimde ile çalışmak isteyen kişiler çalışabilirler,ödememi birazda geç olsa almıştım, ve şuan aylık reklam ile 2 aydır çalışmaktayım.

N

NASA66

Misafir
GOLD ÜYELİK

mrb.ben hasan yıldız bankaya havlenizi yaptım nasıl bilgi alabilirim üye no:12867666

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5